top of page
  • Admin

Türkiye Muaythai Federasyonu Profesyonel Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Murat Gündüz Antrenörlere ve Sporculara Teşekkür Etti

Birleşik Arap Emirliği BAÜ, Abudabi’de yapılan Muaythai Dünya Şampiyonasında Türk Muaythai Milli Takımı, Büyükler Elit klasmanında 4 altın madalya ve 4 gümüş ve 10 bronz madalya alarak 81 ülke içerisinde dünya şampiyonu oldu.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Türkiye Muaythai Federasyonu Profesyonel Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Murat Gündüz, “Bu başarıda emeği olan yöneticiler, antrenörler ve sporcularımıza teşekkür ederim. Büyük bir azimle dünya şampiyonasından şampiyon olarak ayrılmışlar ve ülkemizi Muaythai spor dalında en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum” ifadelerinde bulundu.“Milli takımımızı, antrenörlerimizi ve sporcularımızı yürekten tebrik ediyorum”

26 Mayıs-4 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenen dünya şampiyonasında birçok ülkeden yetenekli sporcuların bulunduğunu ifade eden İbrahim Murat Gündüz, konuyla ilgili değerlendirmelerine şu sözlerle devam etti: “Biliyorsunuz başarı hiçbir zaman tesadüf değildir. Milli takımımız içerisinde yer alan sporcularımızın her biri, başarılı olabilmek için yoğun bir çalışma sergiledi. Azimli bir şekilde çalıştıkları ve yürekten istedikleri için çok özel başarılar elde ettiklerini söyleyebilirim. Sporcularımızın yanı sıra yöneticilerimizi ve antrenörlerimizi de tebrik etmeliyiz. Ülkemizin böyle bir başarı elde etmesinde onların da büyük katkıları olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu alanda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek hem ülkemiz adına hem de bizler adına bir gurur.”

“Sistemli çalışmak ve başarıyı istemek, her zaman güzel sonuçlar doğurur”

Sistemli ve azimli bir şekilde çalışmanın her zaman başarıyı getirdiğini belirten İbrahim Murat Gündüz, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Sporcularımız en iyisini elde edebilmek için uzun bir süredir sistemli bir şekilde çalışıyorlardı. Biliyorsunuz Muaythai, zor bir spor dalı. Bu nedenle sıkı çalışmak ve disiplinli hareket etmek oldukça önemlidir. Sporcularımızı gıpta ile izliyor, onların çok daha fazlasını yapabileceklerine inanıyorum. Sporcularımızın elde etmiş olduğu başarılar sayesinde milli takımımızın form grafiği oldukça fazla yükselmiştir. Azim ve istek, her zaman güzel sonuçlar doğuruyor. Başarı hiçbir zaman tesadüfen kazanılmaz. Sporcularımıza ve sporcularımızı çalıştıran antrenörlerimize teşekkür ediyorum.”

3 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント

コメントが読み込まれませんでした。
技術的な問題があったようです。お手数ですが、再度接続するか、ページを再読み込みしてださい。
bottom of page