top of page
  • Admin

Türkiye Kickboks Şampiyonasında İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu’nun Gençleri Damga Vurdu


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com


Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde genç sporcular yetiştirmek için kurulan Ego Spor birçok alanda mücadele etmeye devam etmektedir.


Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde genç sporcular yetiştirmek için kurulan Ego Spor birçok alanda mücadele etmeye devam etmektedir. Günümüzde Ego Spor bünyesinde yetişen sporcular hem yerli hem de uluslararası alanda Türkiye’yi temsil etmektedir. Türkiye ve dünyada birçok kickbosk severin tanık olduğu birçok isim Ego Spor bünyesinde yetişmiştir. Bunlar arasında Melis Nazlıcan Talun’da yer alıyor. Özellikle ünlü iş adamı İbrahim Murat Gündüz’ün de destek verdiği Melis Nazlıcan Talun hem yerli hem de yabancı organizasyonlarda dikkat çeken isimler arasında yer almaktadır.


Ego Spor Hocası Şahin Eroğlu ile Başarıdan Başarıya Koşuyor

Ego Spor yetiştirdiği isimlerin ardında önemli bir isim bulunuyor. Hem Türk sporunda hem de Dünya sporunda yer edinmiş Şahin Eroğlu kickboks alanında birçok isim yetiştirmiş milli antrenör. Türkiye’nin en iyi kickboks antrenörü olan Şahin Eroğlu K1 şampiyonasında yetiştirdiği birçok ismi Portekiz’e taşıdı. Mardin’de düzenlenen K1 Şampiyonasında başarılı oldukları için Portekiz’deki K1 şampiyonasına katılacak. 52 kg’da K1 branşında Melis Nazlıcan Talu, 57 kg’da k-1 branşında Muhammed Miran Bayram, 63,5 kg’da low kick branşında Mehmet Zeki Kaya, 91 kg’da full contact branşında Yusuf Açık başarılı olan isimler arasında yer alıyor.

Mardin’den Portekiz’e uzanan başarı dolu hikayelerin arkasında yer alan Şahin Eroğlu ve İbrahim Murat Gündüz Türk sporcuların uluslararası alanda tanınmasını sağlıyor.


K1 Şampiyonasında İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Damga Vurdu

Türkiye’nin kickboks alanında gelişmesine katkı sunan İbrahim Murat Gündüz özellikle yetiştirmiş olduğu Ali Göktürk Benli ile adından söz ettiriyor. Yerli ve yabancı birçok kickbokscunun yenilerek kickboksu bıraktığı başarılı isim hem hırsı hem de soğuk kanlı mücadelesi ile dikkatleri çeken isimlerden birisidir.

6-11 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Mardin K1 Türkiye Şampiyonasında birçok genç damga vurdu. Bunlar arasında Ego Spor sporcuları da yer alırken verdikleri mücadele ile dikkatleri üzerine çekiyor. Seyircilerin de büyük bir heyecanla takip ettiği turnuva dünyanın her yerinde takip edildi. Turnuva ile Türkiye’nin kickboks alanında başarıları kanıtlanmış oldu

bottom of page