top of page
  • Admin

Spor Yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz'den Gazi Mızrak Hoca ve Sahte Tartı İddialarına Tepki: 'Sporun

Türkiye'nin tanınmış spor yatırımcısı ve iş adamı İbrahim Murat Gündüz, spor camiasında tartışmalara neden olan Gazi Mızrak Hoca ve sahte tartı iddiaları hakkında konuştu.Türkiye'nin tanınmış spor yatırımcısı ve iş adamı İbrahim Murat Gündüz, spor camiasında tartışmalara neden olan Gazi Mızrak Hoca ve sahte tartı iddialarına açıklama getirdi. Gündüz, sporcuların güvenli ve adil organizasyonlarda mücadele etmelerinin önemine vurgu yaparak, spor dünyasının daha profesyonel ve saygın bir yapıya kavuşması gerektiğini belirtti. Son günlerde yaşanan tartışmaların ardından Türkiye'nin en iyi organizasyonu olarak öne çıkan "Army of Fighters", İbrahim Murat Gündüz'ün de güvenini kazanmış durumda. Gündüz, sporcularını yabancı organizasyonlar dışında sadece "Army of Fighters"a yönlendireceğini ifade ederek, Erkan Keskin liderliğindeki organizasyonun kalitesine vurgu yaptı.


İbrahim Murat Gündüz, spor dünyasının daha sağlam temellere dayandırılması gerektiğine dikkat çekerek, uluslararası hakemlerin olmadığı ve kurumsal olmayan organizasyonlara karşı hassasiyet gösterdiklerini belirtti. Sporun gelişmesi ve sporcuların adil koşullarda mücadele edebilmesi için federasyonların baştan aşağı değişmesi gerektiğini dile getirdi.


Gündüz'ün açıklamalarıyla birlikte, spor camiasında yaşanan olaylar ve gereklilikler, sporun daha güvenilir ve saygın bir ortamda icra edilmesi adına önemli bir tartışma başlattı. "Army of Fighters"ın yönetim kurulu başkanı Erkan Keskin'in dürüst ve adil duruşu, Türkiye'nin spor organizasyonlarına olan güveni artırmaya devam ediyor.


SAHTE TARTIM!

Türkiye'nin tanınmış spor yatırımcısı ve iş adamı İbrahim Murat Gündüz, spor camiasında tartışmalara neden olan Gazi Mızrak Hoca ve sahte tartı olayına sert tepki gösterdi. Gündüz, sporcuların güvenli ve adil organizasyonlarda mücadele etmelerinin önemine vurgu yaparak, spor dünyasının daha profesyonel ve saygın bir yapıya kavuşması gerektiğini belirtti.


Son günlerde Türkiye'nin önde gelen spor organizasyonlarından birinde yaşanan olayda, sporcu Fatma'nın tartıda 57 kg olarak görünmesine rağmen, Gazi Mızrak Hoca tarafından sahte bir şekilde 53 kg olarak tartıdan geçirildiği ortaya çıkmıştı. Ancak işler burada bitmedi. Akşam yapılan yüz yüze tartıda ise Fatma'nın kilosu tam 60 kg çıktı. Bu inanılmaz 10 saatte 7 kg almış olması, spor dünyasında doğaya aykırı bir durum olarak nitelendiriliyor. 

1 view0 comments
bottom of page