top of page
  • Admin

Spor dünyasının tanınmış siması İbrahim Murat Gündüz, spor alanındaki olağanüstü katkılarından ötürü

Spor dünyasının tanınmış siması İbrahim Murat Gündüz, spor alanındaki olağanüstü katkılarından ötürü yine “Yılın Spor Elçisi” unvanına kavuştu.21 Kasım 2023 tarihinde İstanbul’unçkin adreslerinden biri olan Neccla’da düzenlenen, göz kamaştıran “Yılın Starları 2023 Türkiye” ödül töreninde, Enes Furkan Bilgiçli’nin düzenlemesi ve sunumuyla bu prestijli ödülü aldı.


Gecenin parlayan yıldızlarından biri olan İbrahim Murat Gündüz, Esin Yum’un ev sahipliğindeki bu etkinlikte, Ecem Gül, Pelin Suade ve Buse Ilgaz’ın kırmızı halıda sundukları etkileyici performansların yanı sıra, her biriyle gerçekleştirdiği keyifli röportajlarla geceye damgasını vurdu.


Etkinlikte, Esra Özmen, pop müziğin başarılı ismi ve söz yazarı Lara, Tuğba Ekinci, Rabia Tunçbilek ve Kafadar gibi ünlü sanatçıların sergiledikleri sahne performansları izleylerden tam not alırken, aynı zamanda kendi alanlarında ödüllendirildiler ve katılımcılara unutulmaz bir müzik şöleni sundular.


Enes Furkan Bilgiçli, bu muazzam etkinliğin ikincisinin müjdesini verirken, yeni organizasyonun tarihini de yakın zamanda duyuracağının sinyallerini verdi. İş dünyasında spor yatırımlarıyla tanınan İbrahim Murat Gündüz ise, gecenin en anlamlı ödülünü alarak duyduğu mutluluğu ve ödülün kendis ileride daha büyük başarılar için motivasyon sağlayacağını dile getirdi.


Ayrıca, İbrahim Murat Gündüz’ün Türkiye Kick Boks Milli Takımı için gösterdiği çaba ve başlattığı sosyal kampanyayla, takımın Portekiz’de düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonası’na otobüsle yolculuk yapmasının önüne geçerek, uçakla seyahat etmelerini sağladığı da unutulmadı. Bu hareketiyle, spora ve sporculara olan desteğini bir kez daha tüm kamuoyuna göstermiş oldu.0 views0 comments
bottom of page