top of page
  • Admin

Spor dünyasının önde gelen isimlerinden İbrahim Murat Gündüz, spor alanına yaptığı katkılar nedeniyl

Spor dünyasının önde gelen isimlerinden İbrahim Murat Gündüz, spor alanına yaptığı katkılar nedeniyle ödüllendirildi.21 Kadım 2023’te İstanbul’un seçkin mekanlarından biri olan Neccla’da düzenlenen, Enes Furkan Bilgiçli’nin ev sahipliği yaptığı “Yılın Starları 2023 Türkiye” ödül töreninde, Gündüz ‘Yılın Spor Elçisi’ unvanına layık görüldü. Tören, Esin Yum’un renkli sunumu ve Ecem Gül, Pelin Suade, Buse Ilgaz gibi ünlü isimlerin kırmızı halıda sunuculuk yapmalarıyla dikkat çekti. Gündüz’ün akşam boyunca yaptığı röportajlar, etkinliğe katılanlar arasında ilgi odağı oldu.

Sahne alan Esra Özmen, pop müziğin sevilen sesi Lara, Tuğba Ekinci, Rabia Tunçilek ve Kafadar gibi değerli sanatçılar, hem performanslarıyla hem de aldıkları ödüllerle gecenin parlayan yıldızları arasında yer aldılar. Ayrıca, Enes Furkan Bilgiçli bu etkinliğin bir sonraki bölümünün haberini vererek, yeni organizasyonun tarihini yakında açıklayacağının müjdesini verdi.


Gündüz, bir spor yatırımcısı ve tutkulu bir iş insanı olarak, akşamın en prestijli ödülünü alarak büyük onur yaşadı. Ödül için duyduğu mutluluğu dile getiren Gündüz, bu başarısını sürdürebilmek adına daha da çok çalışacağının altını çizdi. Hatırlanacağı üzere Gündüz, Türkiye Kick Boks Milli Takımı’nın Dünya Kick Boks Şampiyonası’na otobüsle seyahat etmesinin önüne geçmek amacıyla başlattığı sosyal kampanya ile takımın Portekiz’e uçakla ulaşımını sağlamış ve takdir toplamıştı.

0 views0 comments
bottom of page