top of page
  • Admin

Spor camiasında yaptığı katkılarla göz dolduran İbrahim Murat Gündüz, özverili çalışmalarının karşıl

Spor camiasında yaptığı katkılarla göz dolduran İbrahim Murat Gündüz, özverili çalışmalarının karşılığını “Yılın Spor Elçisi” ödülünü alarak başarısını perçinledi.Nefes kesen bir akşamın mekanı olan İstanbul’un Neccla isimli mekanında, 21 Kasım 2023’te “Yılın Starları 2023 Türkiye” ödül töreni büyüledi. Bu etkinlikte, Enes Furkan Bilgiçli’nin eşsiz sunumuyla ve toplumun beğenilen yüzlerinden Cansu Yıldırım’ın ev sahipliğinde unutulmaz anlar yaşandı. İbrahim Murat Gündüz, medya camiasının önde gelen isimlerinden Pars Medya Reklam Ve Medya Hizmetleri A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ünal Kalafat ve Türkiye’nin pekçok ilinden tanınmış iş insanları ile beraber törene katıldı.


Gündüz, ödülünü büyük bir mutlulukla alırken, kırmızı halıda Esin Yum ve diğer parlayan yıldızlar Ecem Gül, Pelin Suade, Buse Ilgaz ile birlikte görkemli bir görüntü sergiledi.

Müzik dünyasının sevilen yüzleri Esra Özmen, gelecek vadeden pop şarkıcı-söz yazarı Lara, Tuğba Ekinci, Rabia Tunçbilek ve Kafadar gibi isimler de performanslarıyla gecenin parıltısına katkı sundular.

Bilgiçli, bu unutulmaz gecenin devamının geleceğinin müjdesini verdi ve heyecanla beklenen yeni etkinliğin tarihini duyuracağını ifade etti. Spor dünyasına yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Gündüz, bu prestijli ödülün kendisine getirdiği mutluluk ve ilhamla geleceğe umutla baktığını belirtti.

Gündüz, ayrıca savaş mağduru Ukrayna bayan boks milli takımı sporcularına kucak açarak Türkiye’de ağırlaması, Gürcistan’ın MMA dövüşçüsü Liana Jojua’ya verdiği destekle de tanınıyor. Türkiye’nin dövüş sporları alanındaki uluslararası temsilciliğinde gösterdiği başarı nedeniyle “Yılın Spor Elçisi” ödülünü almaya hak kazandı. Gündüz, bu muhteşem geceyi kusursuz şekilde organize eden gecenin ev sahibesi Cansu Yıldırım Hanımefendi’ye teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi.

1 view0 comments
bottom of page