top of page
  • Admin

Milli Sporcular ve Antrenörleri Onuruna Akşam Yemeği Düzenlendi!

Etlik Ülkü Ocakları'nın seçkin lideri Kerim Yazıharman ve saygın iş insanı İbrahim Murat Gündüz, Macaristan'da düzenlenen Dünya Karate Şampiyonasında başarı elde eden milli sporcularımız ve onları yetiştiren değerli antrenörlere onur veren bir akşam yemeği düzenlediler

 


Milli Sporcular ve Antrenörleri Onuruna Akşam Yemeği Düzenlendi

Bu yılki şampiyonada madalya getiren sporcularımıza ve antrenörlerimize teşekkür etmek amacıyla, Karate Eğitim ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ercüment Taşdemir'in eşliğinde, ülkücü topluluğun önde gelen ismi Kerim Yazıharman ve Adanalı tanınmış iş adamı İbrahim Murat Gündüz, Türk Karate Milli Takımına destek olmak için şık bir yemek organize etti. Etkinlikte kırkın üzerinde davetli ağırlandı ve Yazıharman ile Gündüz, Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığına aday olan Ercüment Taşdemir'i destekleyerek ona başarılar dilediler.

 

Gecenin ilerleyen saatlerinde, Yazıharman, Gündüz, Taşdemir ve Kocaeli Kağıt Spor Kulübü Başkanı İbrahim Erçin, milli takımımızınurur kaynağı olan Eray Şamdan, Tuğba Yakan, Fatma Naz Yakan, Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir ile bu sporcuları yetiştiren Mesut Kolaylı ve İsmail Hakkı Bulut'a takdirler altın hediye ederek gösterdiler. Bu heyecan verici tören, Türkiye genelinde büyük ilgi uyandırdı. Kerim Yazıharman ve İbrahim Murat Gündüz, Taşdemir tarafından Türkiye Karate ve Yardımlaşma Vakfı'nın yönetim kuruluna katılmaya davet edildiler ve aynı zamanda Nisan ayında Bulgaristan'da yapılacak prestijli uluslararası bir karate etkinliğine katılmaları için de davet aldılar.


Yazıharman ve Gündüz, Türk karate sporcularının uluslararası arenada bayrağımızı daima en üst sıralara taşıyacaklarına olan güçlü inançlarını dile getirdiler ve milli takımımıza gelecekteki başarılar dilediler. Bu özel akşamın, milli sporcularımızın moralini yükselttiği ve karatenin ülkemizdeki gelişimine katkı sağladığı gözlendi.

 

Kerim Yazıharman'ın bu özel geceye damga vuran ulusal gurur ve milliyçilik duygularını pekiştiren sözleri, büyük bir beğeni ve takdir topladı ve Yazıharman, tüm milli takım sporcularına şükranlarını sundu.

 

 

 

Recent Posts

See All

İmage links İbrahim murat gündüz 15/04/2024

https://picallow.com/ibrahim-murat-gunduz/ https://picallow.com/ibrahim-murat-gunduz-10/ https://picallow.com/ibrahim-murat-gunduz-11/ https://im.ge/i/Ibrahim-Murat-Gunduz-4.Zosu7r https://im.ge/i/ibr

Bình luận


bottom of page