top of page
Search
  • Admin

Melis Nazlıcan Talu Rakibine Göz Dağı Verdi muratgunduzofficial.com


Başarılı genç sporcu Melis Nazlıcan Talu 5 Ağustos’ta Antalya Kemer’de gerçekleşecek müsabaka öncesi rakibiyle Face to Face yaptı. Rakibi ile karşı karşıya gelen Talun rakibine daha şimdiden göz dağı verdi. Boks alanında öne çıkan başarılı genç isimlerden birisi olan Melis Nazlıcan Talun Antalya Kemer’de gerçekleşen organizasyonda maça çıkacak.

Rakibine daha şimdiden göz dağı veren Melis Nazlıcan Talun maçın favori isimlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz organizasyonlarda rakiplerini ezici bir şekilde mağlup etmesi ile öne çıkan Talun’u boks severlerde sürekli takip ediyor. Başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz’ün destek verdiği gençler arasında yer alan Melis Nazlıcan Talun 5 Ağustos’ta spor severlere harika bir maç izletecek.


Azmiyle Öne Çıkıyor muratgunduzofficial.com


Melis Nazlıcan Talun 5 Ağustos’ta rakibi ile Antalya Kemer’de maça çıkacak. Maçtan önce rakibi ile “Face to Face” yapan başarılı genç isim daha şimdiden rakibine göz dağı verdi. Bakışları ile korku salan Talun özellikle yakın zamanda gerçekleşmesi beklenen organizasyonlara da daha şimdiden hazır.

Mücadele ve azmi ile ön plana çıkan genç sporcuyu takip eden boks severler birden fazla dikkat çeken hamleleri ile rakiplerine ezici şekilde mağlubiyet yaşatan Melis Nazlıcan Talun Antalya Kemer’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 5 Ağustos’ta gerçekleşecek mücadelede destekçisi İbrahim Murat Gündüz’de maçı izleyenler arasında yer alacak.

Boksun Kalbi Antalya Kemer’de Atacak


Birçok genç ismin mücadele edeceği Antalya Kemer’de dikkat çeken isimlerden birisi de Melis Nazlıcan Talun, Ego Spor bünyesinde Şahin Eroğlu’nun yetiştirdiği isimlerden birisi olan Talun, Türkiye’nin gururlarından birisi, hem mücadele hem de azmiyle dikkat çeken ve zorlu rakiplerini bile ezici bir şekilde mağlup eden Talun’un bu maçta da galip gelmesi bekleniyor.

Daha önce birçok organizasyona da katılan ve bu organizasyonlarda madalya, kupa alan Talun’un birden fazla Avrupa şampiyonluğu bulunuyor. Ülkemizde birçok sporcunun yetişmesinde öncü olan Şahin Eroğlu’nun öğrencilerinden birisi olan Melis Nazlıcan Talu’yu Antalya’da milli antrenör Şahin Eroğlu ve İbrahim Murat Gündüz yakından takip ediyor.


muratgunduzofficial.com | muratgunduzofficial | ibrahim murat gunduz | ibrahim murat gündüz

6,808 views0 comments
bottom of page