top of page
  • Admin

Loca Fight Organizasyonuna Ünlü Akını muratgunduzofficial.com


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Loca Fight Arena organizasyonuna ünlü akını yaşandı. Bunlar arasında spor dünyasının sevilen isimlerinden birisi olan İbrahim Murat Gündüz ve Türk televizyonlarında başarılı bir çizgi çizen Biran Tunca gibi isimler vardı. Bir araya gelen İbrahim Murat Gündüz ve Birand Tunca organizasyonu düzenleyen Kürşat Şahin’e teşekkürlerini ilettiler. Birçok başarılı ismin bulunduğu Loca Fight Arena’da gerçekleşen karşılaşmaların heyecanlı olduğunu dile getiren izleyiciler aynı zamanda Kürşat Şahin başta olmak üzere Birand Tunca’nın kariyerini merak etmekte.

Birand Tunca son zamanlarda magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Brezilyalı model Karen Moura ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen başarılı isim Türk televizyonlarında yayınlanan birçok dizi projesinde rol almıştır.


Birand Tunca Kimdir, Nerelidir ?muratgunduzofficial.com


Türk dizi ve filmlerinin sevilen yüzü Birand Tunca 5 Ekim 1990’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde alan Birand Tunca kariyerine bir dönemin efsaneleşen projelerinden birisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde başlamıştır. Bu dizi de Bison karakterini canlandırarak seyircilerin dikkatini çekti.

Diriliş Ertuğrul’dan sonra Babam ve Ailem dizisine katılan oyuncunun kariyeri burada kısa sürdü. Bu yıllardan sonra Aşk Laftan Anlamaz, Erkenci Kuş gibi romantik komedi dizilerinde gördüğümüz başarılı oyuncu daha sonra tekrar bir tarih dizisi olan Mehmet Kulül Amere dizisinde katılmıştır. Son olarak Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? ve Yardımcı Oyuncu dizisinde rol alan oyuncu birçok büyük projeden teklif aldığını dile getirmiştir.


Birçok Organizasyonda Dikkat Çeken İsimlerden Birisi


Birand Tunca oyunculuk kariyerinin yanı sıra aynı zamanda yerli ve yabancı birçok spor organizasyonunda da adını duyurmuştur. Sporu ve sporcuları yakından takip ettiğini dile getiren Birand Tunca Loca Fight Arena organizasyonun da heyecanlı geçtiğini belirtmiştir. Yakın zamanda bun spor dünyasında iş birlikleri yapmak istediğini dile getiren Tunca özellikle İbrahim Murat Gündüz ve organizatör, meslektaşı Kürşat Şahin ile yakın ilişkiler kurmaktadır. Loca Fight Arena’da maçları büyük bir dikkatle seyreden başarılı oyuncunun yakın zamanda başarılı projelerde rol alması bekleniyor.


muratgunduzofficial.com

bottom of page