top of page
  • Admin

Kürşat Şahin’in Öncülüğünde İbrahim Murat Gündüz’ün katılımı ile Gerçekleşecek muratgunduzofficial


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

İş adamı ve spor yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz'ün de destek olduğu Kürşat Şahin’in genç yeteneklere yatırım yaptığı Loca Fight Club Kick Boks Turnuvası, 20 Haziran tarihinde İstanbul Volkswagen Arena'da gerçekleşecek.


İş adamı ve spor yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz'ün de destek olduğu Kürşat Şahin’in genç yeteneklere yatırım yaptığı Loca Fight Club Kick Boks Turnuvası, 20 Haziran tarihinde İstanbul Volkswagen Arena'da gerçekleşecek. Bu prestijli etkinlik, kick boks tutkunlarını heyecanlandıran mücadelelere sahne olacak.


Turnuvanın düzenlenmesinde büyük bir rol oynayan organizatör Kürşat Şahin, spor dünyasında adından söz ettiren başarılı bir isim. İbrahim Murat Gündüz, Kürşat Şahin'in etkinlik düzenleme konusundaki yeteneğini takdirle karşılıyor ve turnuvanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesindeki emeğine övgü dolu sözler sarf ediyor.


Loca Fight Club Kick Boks Turnuvası, (sayıyı bilmiyorum )(emin değilim 39. kez düzenleniyor ve birçok ülkeden canlı yayınlanacak. Bu heyecan dolu gece boyunca toplam 8 maçta 16 sporcu kıyasıya mücadele edecek. Ayrıca, etkinlikten elde edilen tüm gelirin depremzedelere bağışlanacağı ve depremzedelerin ücretsiz olarak etkinliğe katılacağı da belirtiliyor. Turnuva, dövüş sporu severlerin heyecanla beklediği bir organizasyon olarak öne çıkıyor.

Dünya şampiyonları Adem Bozkurt ve Behram Recepzade'nin kemer maçları da geceye ayrı bir heyecan katacak. Bunun yanı sıra, İbrahim Murat Gündüz'ün desteklediği genç yetenek Ali Göktürk Benli'nin de 75 kg kategorisinde mücadele edeceği turnuva, izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.


Loca Fight Club Kick Boks Turnuvası, spor dünyasında büyük bir taktir ve ilgiyle karşılanıyor. İbrahim Murat Gündüz'ün genç sporculara olan desteği ve Kürşat Şahin'in etkinlik düzenleme başarısı, bu muhteşem turnuvayı unutulmaz kılıyor. Spor tutkunları, Volkswagen Arena'da gerçekleşecek bu heyecan dolu müsabakaları sabırsızlıkla bekliyor.

bottom of page