top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz, “Yılın Spor Teşvik ve Yatırımcısı” ödülüne layık görüldü


muratgunduzofficial.com

İş insanı İbrahim Murat Gündüz, spora yaptığı desteklerden dolayı “Yılın Spor Teşvik ve Yatırımcısı” ödülüne layık görüldü. Event Garden’de düzenlenen ödül töreninde, spor ve iş dünyasının tanıdığı adlar ödüllendirildi.

Event Garden’de düzenlenen ödül töreninde çeşitli kategorilerde ödüller dağıtıldı. Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı ödül töreninde, spor ve iş dünyasının yakından tanıdığı iş insanı İbrahim Murat Gündüz, “Yılın Başarılı Spor Teşvik ve Yatırımcısı” ödülüne layık görüldü.

“SPOR MÜKEMMELLİĞİN CANLI ÖRNEKLERİNİ SUNAR”

Sporun yalnız rekabet değil aynı zamanda topluma hizmet etme potansiyelini de vurgulayan ödülü alırken, sporun toplum için önemine değinen İbrahim Murat Gündüz, “Spor, mükemmelliğin canlı örneklerini sunar ve topluma hizmet eder” diyerek, gençlerin spora yönelmesinin önemine vurgu yaptı.

YILIN ULUSLARARASI MARKA ÖDÜLLERİ

Spor kategorisindeki ödülleri, sporun toplumu bir araya getiren gücünü göstermek ve sporun teşvik edilmesi mevzusunda farkındalık oluşturmak amacıyla veriliyor. Öte yandan, ünlü müzisyen Demet Akalın sahne performansıyla geceye damgasını vurdu

https://abcgazetesi.com/ibrahim-murat-gunduz-yilin-spor-tesvik-ve-yatirimcisi-odulune-layik-goruldu-674863

1,923 views0 comments
bottom of page