top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz ve Türkiye Boks Federasyonu Baş Hakemi İbrahim Avcıoğlu’ndan Öztürk Keskin’e


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti milletvekili adaylarının belli olmasının ardından İzmir birinci bölgeden adaylık için yarışan Öztürk Keskin’in aday olduğu açıklandı. Bunun üzerine Öztürk Keskin’in adaylığına ilk destek yakın arkadaşları başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz ve Türkiye boks federasyonu İbrahim Avcıoğlu’ndan geldi.

Öztürk Keskin geçtiğimiz günlerde aday adaylık başvurusunun ardından İzmirliler ve yakın arkadaşlarından destek istemişti, bu destek hiç gecikmeden yakın dostu İbrahim Murat Gündüz’den geldi. Spora destekleri ile bilinen ve bu yolda hiç yılmadan destek vermeye devam eden başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz Öztürk Keskin’e sonuna kadar arkandayız mesajı verdi.


Türkiye Boks Federasyonu Başhakemi İbrahim Avcıoğlu’ndan Destek

İbrahim Murat Gündüz ve Türkiye boks federasyonu İbrahim Avcıoğlu bir araya gelerek Öztürk Keskin için başarı dileklerinde bulundular. Siyasetin zorlu bir yol olduğundan söz eden Gündüz, Öztürk Keskin’i siyasetin azizliğine uğratmayacağız dedi. İzmirlilerden bu yolda tam destek istediğini ifade eden Gündüz, desteklerinin ilelebet devam edeceğini aktardı.

Öztürk Keskin, İYİ Parti’den İzmir birinci bölgeden milletvekili adayı olarak Türkiye spor camiasından destek istedi. Bu destek ise Türkiye kick boks federasyonu baş hakimi İbrahim Avcıoğlu ve spora ve sporcuya destekleri ile bilinen İbrahim Murat Gündüz’den geldi. Her zaman tam destek vereceklerini belirten ikili Öztürk Keskin için İzmirlilerden oy istedi.


“Siyaset Kirli Bir Oyun”

İbrahim Murat Gündüz, Öztürk Keskin’in adaylığına engel olmaya çalışanlar için konuştu. Öztürk Keskin ile kan kardeşi olduklarını ve onun adaylığını engellemek isteyenler için “Siyaset kirli bir oyundur, zafer için yardımcısı Allah olmayan kişiye tavşan bile aslan gibi görünür.” Dedi.

Öztürk Keskin’e bu yolda sonuna kadar destek olacaklarını belirten başarılı isim, bu yolda önüne çıkan engelleri aşmanın öncelikle siyasete hile karıştıranların alt edilmesi olduğunu aktardı. İbrahim Murat Gündüz bunun yanı sıra “Aslan bir kere diz çökmeye görsün, çakal sürüleri peyda etmiş olurlar arsız mı arsız, kahpe mi kahpe. Öztürk Keskin gerçek bir aslandır, kendisi İzmir ve İzmirliler için büyük bir şanstır” dedi.

bottom of page