top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu’nda Yeni Proje


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz ve kickboks alanında önemli işlere imza atmış milli antrenör Şahin Eroğlu bir araya geldi. İbrahim Murat Gündüz’ün ofisinde başlayan görüşme sonrası ikili yeni projelere imza attı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan 8. Turkish Open Dünya Kupası’nda İbrahim Murat Gündüz ve destek verdiği genç sporcular damga vurdu. Turnuvaya katılan genç isimler hem rakiplerine fırsat vermedi hem de adil bir müsabakaya imza attılar. Uzun bir süre boyunca milli antrenör Şahin Eroğlu ile çalışan isimlerin bu başarısının ardında Şahin Eroğlu bulunuyor. Bunun üzerine İbrahim Murat Gündüz yeni ve farklı turnuvalarda ekibinin daha iyi bir verim elde edebilmesi adına Şahin Eroğlu ile görüşme yaptı.

Türk Sporuna Başarılı İsimler Kazandırdılar

Türk sporunun gelişim çizelgesinde boks ve muay thai alanı bir adım daha geri kalmıştı. İbrahim Murat Gündüz ve milli antrenör Şahin Eroğlu ise bu iki alanın gelişmesi ve diğer spor dalları gibi konuşulması için birçok proje gerçekleştirdi.

Buna bağlı olarak gerçekleştirdiği en büyük projelerden birisi bu alanda güzel ve farklı işlere imza atan başarılı genç sporcular yetiştirmek oldu. Özellikle ikilinin destek verdiği isimlerden birisi olan Ali Göktürk Benli rakip tanımaksızın başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. İkilinin yeni projesinin ise Göktürk gibi dikkat çeken yeni isimler yetiştirmek olacak gibi görünüyor.

Turnuvaya Damga Vurdular

İbrahim Murat Gündüz’ün destek verdiği isimler geçtiğimiz günlerde düzenlenen 8. Turkish Open Dünya Kupasına damga vurdular. Turnuva öncesi Şahin Eroğlu ve ekibiyle beraber çalışan genç isimler turnuvada gösterdiği bu başarıyı Şahin Eroğlu’na borçlu.

İstanbul’da özellikle rakiplerine karşı aldıkları her maçla seyircilerin dikkatini çeken genç isimler Şahin Eroğlu ile çalıştıkları için mutlu olduklarını ifade ettirler. Bunun yanı sıra İbrahim Murat Gündüz’de değerli dostu milli antrenör Şahin Eroğlu ile beraber farklı ve yeni projelerde çalışmak için yeni işlere imza atacağını aktardı.

İbrahim Murat Gündüz’ün ofisinde bir araya gelen ikilinin yakın zamanda düzenlenecek turnuvalarda da beraber çalışması bekleniyor.

893 views0 comments
bottom of page