top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Dostluğu Aynı Karede muratgunduzofficial.com


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz ve Türkiye Muay Thai milli takım antrenörü Şahin Eroğlu Antalya Kemer’de tatil yapıyor. Geçtiğimiz sezon Türkiye’de kickboks ve muay thai alanlarında çekişmeli maçlar yapılmış bu maçlarda özellikle maddi ve manevi destekleri ile İbrahim Gündüz yetiştirdiği sporcularla da Şahin Eroğlu ön plana çıkmıştı. Türkiye’yi bu iki spor dalında ön plana çıkarmak için çabalayan ikili hem iş birliği yapmış hem de beraber müsabakaları takip etmişti.

Yoğun geçen bir sezonun ardından yorgunluklarını atmak için Antalya Kemer’de oteli tercih eden ikili hem denizin hem de serin havanın keyfini çıkarıyor.


İş Birliğimiz Yeni Sezonda da Devam Edecek muratgunduzofficial.com


Türkiye’de gelecek sezon kickboks ve muay thai spor dallarında yükselen bir ivme kaydedeceğini belirten başarılı iş insanı yeni sezonda da Şahin Eroğlu ile iş birliklerinin devam edeceğini belirtti. İlelebet dost kalacaklarını aktaran Gündüz geçtiğimiz sezon Şahin Eroğlu’nun yetiştirdiği birçok genç sporcu uluslararası organizasyonlara katılmaya hak kazandı dedi.

Ülkemizde birçok genç kickboks alanında yaşadığı haksızlıklardan dolayı hakkını alamıyor. İbrahim Murat Gündüz ve yakın dostu milli antrenör Şahin Eroğlu çok önceden beri bunun önüne geçmiş durumdalar. Tatilde de yeni sezonda kickboks ve muay thai alanında yapacakları hamleleri görüşen ikili daha sonra da denizin keyfini çıkardılar.


Yakın Dostum Şahin Eroğlu


Türkiye’de spor alanında yaptıkları ile ön plana çıkan ve iş dünyasında da dikkat çeken İbrahim Murat Gündüz’ün başarısının ardında dostları var. Spor ve iş dünyasında birçok isimle yakın arkadaş olan Gündüz bazı zamanlarda Şahin Eroğlu başta olmak üzere birçok arkadaşı ile iş birliği yapıyor.

Geçtiğimiz sezonda da Şahin Eroğlu ile iş birliği yaparak birçok yerli yabancı organizasyona genç isimler gönderen başarılı iş adamı gelecek sezonda da bunu devam ettireceklerini açıkladı.

Tatilde beraber takılan İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu geçtiğimiz sezonun stresini üzerinden atmaya devam ediyor. Birkaç günlük tatilin ardından işlerinin başına dönecek ikiliden bu sezon kickboks alanında yeni hamleler bekleniyor.

bottom of page