top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Tatile Çıktı muratgunduzofficial.com


Kickboks spor dalının tanınır simalarından olan İbrahim Murat Gündüz kızı ile beraber tatile Akana Hotels’e tatile gitti. Geçtiğimiz sezonda iş ve spor yaşamında çok yoğun bir dönem geçirdiğini belirten İbrahim Murat Gündüz, bu yorgunluğunu atmak için tatile geçen sene de geldiği Akana Hotels’i tercih etti.

Modern ve şık tasarımıyla tatile çıkmak isteyenlerin gözde otellerinden olan Akana Hotels Bodrum’un Cennet Koyu’nda yer alıyor. Ziyaretçilerine cennetten bir köşe olarak sunulan ve birbirinden farklı renkleri ile dikkat çeken bu tatil beldesi özellikle spor, sanat ve iş dünyasından ünlüleri ağırlıyor. İş yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenlerin tercih ettiği Akana Hotels 4 farklı oda tipi ile beraber 24 ayrıcalıklı otel sunmaktadır.


Dünyaca Ünlü Şef Arif Solukoğlu ve İbrahim Murat Gündüz Dostluğu


İbrahim Murat Gündüz spor ve iş dünyasından çokça sevilen isimlerden birisi olduğundan dolayı her alanda olduğu gibi turizm alanında da dostları bulunuyor. Bu dostlarından birisi de Akana Hotels’de şeflik yapan dünyaca ünlü şef Arif Solukoğlu…

Başarılı iş adamı tatil yapmak için Akana Hotels’i tercih etmesinin nedenlerinden birisi de bu. Arif Solukoğlu ile bir araya İbrahim Murat Gündüz sezonun değerlendirmesini yaparak sohbet etti.

Özellikle son zamanlarda birden çok etkinliğe katılan Gündüz zamanını geri kalan kısmını da işe ayırmasından dolayı dinlenmesi gerektiğini belirtti.


İbrahim Murat Gündüz ve Kızı Hülya Duru Gündüz Tatilde Birlikteler muratgunduzofficial.com


İbrahim Murat Gündüz her ne kadar iş ve spor dünyasının tanınan yüzlerinden biri olsa da aynı zamanda bir baba kızı ile yer yer objektiflere takılan başarılı iş adamı tatilde yalnız değil. Kızı ile tatile gelen başarılı iş adamı 3 günlük tatil süresince kızı ile vakit geçirecek.

Başarılı iş adamının kızı Hülya Duru Gündüz’de babasının yolundan ilerliyor. Onun gibi sporcu bir kişilik barındıran Hülya Duru babası ile vakit geçirmekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti. İbrahim Murat Gündüz, kızı Hülya Duru Gündüz ile Akana Hotels’de 3 gün süren tatilin ardından hem kendi iş hem de spor alanındaki işlerine geri dönecek muratginduzofficial.com.

0 views0 comments
bottom of page