top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Sporcusuna Rakip Bulamadı!


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

İbrahim Murat Gündüz, yaptığı açıklama da sitemlerini dile getirdi. "Sporcumuza rakip bulmakta zorlanıyoruz, kimse sporcumuz ile karşı karşıya gelmek istemiyor" dedi. Yaptığı açıklamaya göre profesyonel kickboks sporcusu Ali Göktürk Benli çıktığı mücadeleler de rakiplerini nakavt ile geçtiği tanınmakta. Bu nedenle hiç bir sporcu karşılaşmak istemiyor.


Son karşılaşma da Mousa Masoud adlı sporcuyu sadece 60 saniye de nakavt eden dövüşçü rakiplerine korku salıyor. Bu nedenle İbrahim Murat Gündüz, sporcusunun başarısının açık ve net olduğunu bu başarının tüm Dünya da duyulduğunu söyledi. Benli için ülkemiz de rakip bulamayan Gündüz, bu nedenle uluslar arası arayış içinde.


İbrahim Murat Gündüz, sporcusunun klasmanında rakip bulmak için Hollanda, Almanya, Fransa ve Belkiça'da ki kulüp ve organizatörler ile temas halinde olduklarını ve uluslar arasın klasmanda rakip bulmak üzere olduklarını belirtti. Aradıkları rakibi buldukları anda tüm medya da duruyaracaklarını belirten Gündüz, rakip bulma konusunda çok umutlu konuşmadı.


Ama hiç bir korkusu olmadığını ve oyuncusu klasında bir rakip bulabileceklerini açık açık dile getirdi.

bottom of page