top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz, Sporcuları Türkiye Şampiyonasında

İbrahim Murat Gündüz, oldukça sevilen ve iş Dünyasının yanı sıra spor camiasında da bilinen isimlerden biri.muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Her günü bir spor müsabakasında geçen nadir iş adamlarından biri olan İbrahim Murat Gündüz, Üniversiteler Arası Boks Türkiye Şampiyonası için hazırladığı ve çalışmalarına devam eden sporcusu Ilgın Deniz Ayan'ın şampiyona da yerini alacağını belirtti. Bu müsabakanın oldukça önemli olduğunu ve Türkiye şampiyonasında altın madalya alarak uluslararası arena da yer almak için yarışacak.

İbrahim Murat Gündüz, oldukça sevilen ve iş Dünyasının yanı sıra spor camiasında da bilinen isimlerden biri. Boks turnuvasına katılacak sporcularına moral olması açısından idman sonrası yemeğe götüren ünlü iş adamı, kızım dediği Ilgın Deniz Ayan için, "Kızların başarılı olmasını çok arzu ediyorum. Türk bayrağını Dünyanın her yerinde dalgalanmasını çok istiyorum. Bunun için son nefesime kadar elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.

Üniversiteler Arası Boks Türkiye Şampiyonası çok çekişmeli geçeceğini şimdiden görür gibiyiz. Ilgın Deniz Ayan ile üniversiteler arası boks turnuvasına katılacak. Oldukça form da yer alan sporcu heyecanlı olduğu gözlerimizden kaçmadı. Ilgın Deniz Ayan da yer alacak. 60 kg kategorisinde yarışacak ünlü sporcu için Gündüz büyük başarılar bekliyor. İbrahim Murat Gündüz, "Ilgın Deniz Ayan Şubat ayında da Çocuklar, Gençler ve U23 Muaythai Türkiye Şampiyonasında da yer aldı. Oldukça başarılı bir performans gösteren sporcumuz, gelecek şampiyona da başarılı olacağını biliyoruz. Bu nedenle altın madalya bekliyoruz, çok iyi şekilde hazırlanıyor müsabakaya ve elinden geleni de yapacağına eminim." diyerek heyecanını dile getirdi.

20 yaşında ki ünlü sporcu çocuklar, gençler ve U23 Muaythai Türkiye şampiyonasında turnuvasında Ada Çoğul karşısında galibiyet aldı. Ilgın Deniz Ayan, "Şubat ayında düzenlenen şampiyona iyi geçti ve düzenlenecek olan üniversiteler arası şampiyona da başarı elde etmek için elimden geleni yapacağım, bu sefer madalya ile dönmek istiyorum" dedi.


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

bottom of page