top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “She Wolf” Lakaplı Liana Jojua ile Beraber Ödül Aldı


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com


Başarılı iş adamı Adanalı İbrahim Murat Gündüz, Gürcistan vatandaşı güzelliği ve sporuyla dikkatleri üzerine çeken kadın boksör Liana Jojua ile beraber 14.01.2023 tarihinde düzenlenen Golden Glowes Award ödül töreninde ödül aldılar. Uluslararası spor elçiliği ödülünü alan Gündüz özellikle Türk ve dünya sporunda yaptığı hamlelerle dikkatleri üzerine çekti. Spor organizasyonlarında gençlere destek olması hem maddi hem de manevi olarak yaptıkları bu ödülü almasına neden oldu.

Geceye uluslararası alanda başarıları ile tanınan ve güzelliğiyle dikkat çeken Liana Lojua ile katılan İbrahim Murat Gündüz başarılı sporcu ile Türk sporundaki kadınlara örnek olması için anlaşma yaptı. Türk sporunun gelişimine katkı sunacak birçok yabancı sporcu ile görüşmeler içinde olan İbrahim Murat Gündüz Türk sporunda yetiştirdiği genç sporcular ile dikkat çekiyor.

Başarılı Kadın Boksör Liana Lojua Kimdir?

Gürcistan vatandaşı olan Liana Lojua 1995 yılında dünyaya gelmiş birçok farklı organizasyonda dövüşmüş başarılı bir sporcudur. Karma dövüş alanı ile başlayan sporculuğu günümüzde kickboks ile uğraşmasını sağlamıştır. MMA ile başlayan kariyeri Mayıs 2022 yılına kadar UFC ile devam etmiştir. UFC tarafından serbest bırakılmasının ardından birçok küçük çaplı organizasyon ve turnuvaya katılmıştır.

İbrahim Murat Gündüz ile arkadaşlık kuran Liana Lojua Türkiye’yi çok sevdiğini ve Türkiye’de farklı isimlerle çalışmalar yaptığını belirtmiştir.

UFC Ruhunu Türkiye’ye Taşımak İstiyoruz

Türkiye’nin de boks alanında gelişmesine katkı sunan İbrahim Murat Gündüz UFC ve MMA’de başarılı işlere imza atan Liana Lojua ile beraber UFC ruhunun Türkiye’ye taşınması için ellerinden geleni yaptıklarını belirttiler. Spor camiasının önemli isimleri ile yakın dostluğu bulunan ve böylelikle bu alanda yönelen gençlere destek sağlayan Gündüz aldığı ödülü bir kez daha hak ettiğini gösteriyor.

Golden Gloves Awards ödül töreninde She Wolf lakaplı Liana Lojuna ile beraber aldığı ödül sonrası Lojuna’ya gelecek teklifleri bizzat kendisinin değerlendireceğini aktaran Gündüz birçok genç isim gibi başarılı sporcuyu da himayesi altına aldı. İbrahim Murat Gündüz’ün Liana Lojuna ile anlaşması spor camiasında çok konuşuldu.

bottom of page