top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz, Söz Sende Programında Türk Mücadele sporları konulu programın konuğuydu


İş dünyasında adından sıkça söz ettiren İbrahim Murat Gündüz, 24 Şubat 2024 tarihinde, Beyaz TV'de izleyicilerle buluşan 'Söz Sende' adlı programa katıldı. Gündüz programda Ece Gürsel ve Şafak Türkoğlu'nun sorularını yanıtladı. Dövüş sanatlarına olan tutkusu ve bu alandaki destekleri ile tanınan Gündüz, boks, kickboks ve Muay Thai sporlarının geleceği ve sporcuların ihtiyaçları hakkında değerli bilgiler paylaştı.


İbrahim Murat Gündüz, Söz Sende Programında Türk Mücadele sporları konulu programın konuğuydu

Program sırasında, Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı'ya olan muhalif tutumuyla tanınan tanınan  Gündüz, Türkiye Kickboks Milli Takımı'nın, Portekiz'de düzenlenen Dünya Kickboks Şampiyonası'nda elde ettiği tarihi başarı için sporculara ve antrenörlere teşekkürlerini sundu. İbrahim Murat Gündüz, gelecek Türkiye kickboksfederasyonu seçimleri için  Türkiye Kickboks Milli Takımı'nın antrenörü Şahin Eroğlu ile birlikte Kayıcı’ya karşı mücadele edeceğini ve mevcut yönetimin değişmesi için var gücüyle çalışacağını belirtti.

Adana'nın hayırsever iş insanlarından biri olan Gündüz, savaş nedeniyle zor durumda kalan Ukrayna Kadın Boks Milli Takımı'na kapılarını açması ve ihtiyaç sahibi sporculara yaptığı yardımlarla tanınır. Bu nedenle, son 15 ay içerisinde üç kez 'Yılın Spor Elçisi' ödülünü kazanarak, bu alandaki özverili çalışmalarının takdir edildiğini göstermiştir

Her hafta deneyimli ve başarılı konukları ağırlayan 'Söz Sende' programı, her Cumartesi saat 13:00'te Beyaz TV'de seyirciyle buluşmaktadır.

Recent Posts

See All

İmage links İbrahim murat gündüz 15/04/2024

https://picallow.com/ibrahim-murat-gunduz/ https://picallow.com/ibrahim-murat-gunduz-10/ https://picallow.com/ibrahim-murat-gunduz-11/ https://im.ge/i/Ibrahim-Murat-Gunduz-4.Zosu7r https://im.ge/i/ibr

Commenti


bottom of page