top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Loca Fight Club Kickboks Organizasyonuna Katıldı

Updated: Jun 26

İbrahim Murat Gündüz Loca Fight Club Kickboks Organizasyonuna Katıldı

Geçtiğimiz günlerde kickboks camiasının en büyük be en kaliteli organizasyonlarından birisi olan Loca Fight Club’ın düzenlediği organizasyonda VW Arena’da birden fazla müsabaka gerçekleşti


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

İbrahim Murat Gündüz Loca Fight Club Kickboks Organizasyonuna Katıldı


Geçtiğimiz günlerde kickboks camiasının en büyük be en kaliteli organizasyonlarından birisi olan Loca Fight Club’ın düzenlediği organizasyonda VW Arena’da birden fazla müsabaka gerçekleşti. Birçok genç sporcunun da maça çıktığı dev organizasyon aynı zamanda yerli yabancı birçok sporcununda mücadele ettiği müsabakalardan birisi oldu. Binlerce kickboks tutkununun İstanbul Maslak’ta bulunan VW Arena’da buluştuğu organizasyonda dikkat çeken isimlerden birisi de tanınmış girişimci İbrahim Murat Gündüz oldu.


İbrahim Murat Gündüz’ün son zamanlarda spora ve sporculara yapmış olduğu destekler çok konuşulmuştu


Bilhassa muay thai, kickboks ve boks gibi dövüş sporlarında Türkiye’yi temsil edecek başarılı sporcuların yetişmesi için maddi manevi desteğini sporculardan hiçbir zaman esirgemeyen İbrahim Murat Gündüz bir yandan heyecan dolu müsabakaları izlerken bir yan da Türk sprunun geleceği için iyi, ahlaklı ve başarılı sporcular yetiştişebilmesi için notlar aldı.


Türk Sporcularına Elimden Geldiği Kadar Destek Olmak İstiyorum


Ali Göktürk Benli başta olmak üzere birçok Türk sporcusuna verdiği destekler ile tanınan İbrahim Murat Gündüz bu organizasyonda dikkat çeken isimlerden birisiydi. Gündüz yaptığı açıklamada “Türk sporcularına elimiden geldiği kadar destek olmaya devam ediyorurum. Göktürk getçekten çok özel bir sporcu, gerek kişiliği gerek ahlakı gerekse tekniği ile Dünyada tek sporcu diyebilirim. Umarım Göktürk’ün Avrupa’da ve dünyada önü açık olur” dedi.


Loca Fight Organizasyonun yönetim kurulu başkanı Kürşat Şahin’e teşekkür eden Gündüz çok iyi sporcuların organizasyonda yer aldığını belirterek müsabakaya katılan bütün sporcuları tebrik etti.


https://www.muratgunduzofficial.com/pdf

6,980 views0 comments
bottom of page