top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz: “Kardeşim Ilgın Deniz Ayan Turnuvanın Bir Numarası Olacak”


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

17-21 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek 8. Turkish Open Dünya Kupası kickboks camiasının son zamanlarda en çok konuşulan konularından birisi haline geldi. Hem kickboks severlerin hem de bu spor dalı ile uğraşanların büyük bir ilgiyle takip ettiği turnuvaya genç isimlere katkılarıyla bilinen başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz ve ekibi de katılıyor. Buna bağlı olarak Ali Göktürk Benli ve Ilgın Deniz Ayan gibi birden fazla genç ismin turnuvanın en çok konuşulan ismi olacaklar.

İstanbul’da düzenlenmesi beklenen ve birçok kişinin büyük bir merakla beklediği turnuva 17 mayıs tarihinde start verdi. Başarılı birçok kickboks sporcusunun bir araya geleceği ve büyük rekabet ortamına neden olacağı turnuvada Ilgın Deniz Ayan gibi genç sporcuların uluslararası rakiplerine hamleleriyle mağlup edeceği düşünülüyor. Zorlu bir antrenman süreci geçiren Ilgın Deniz Ayan’ı abisi ve destekçisi İbrahim Murat Gündüz İstanbul’a yolcu etti.

İbrahim Murat Gündüz Ilgın Deniz Ayan için “kardeşim Ilgın Deniz Ayan’ı başarı dilekleri ile beraber İstanbul’a yolcu ettik. Onun başarılı olmasını canı gönülden istiyoruz” dedi.

Ünlü Kickboks Antrenörü Şahin Eroğlu’nun Ekibinde

Kickboks camiasının sevilen isimlerinden değeri antrenör Şahin Eroğlu ve ekibiyle çalışmalara başlayan ve bu ekipte zorlu bir antrenman programına çıkan Ilgın Deniz Ayan şimdiden turnuvanın favorisi olmaya aday. Antrenman programından şaşmayan Ilgın Deniz özelikle son zamanlarda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti.

İbrahim Murat Gündüz’ün de üzerine düştüğü genç sporcunun ardına aldığı bu desteklerle beraber turnuvanın bir numarası olacağı şimdiden düşünülüyor.

Şahin Eroğlu’nun Ekibindeki Genç İsimler Dikkat Çekiyor

Ülkemizin en değerli antrenörlerinden birisi olan Şahin Eroğlu’nun ekibinde Ilgın Deniz Ayan başta olmak üzere Ali Göktürk Benli, Melis Nazlıcan Talun gibi genç ve kendini kanıtlamış isimler yer alıyor.

Yoğun bir antrenman programından geçen genç isimler geçtiğimiz günlerde Ankara’dan İstanbul’a yola çıktı. Hem abileri hem de destekçileri olan İbrahim Murat Gündüz tarafından uğurlanan gençler turnuvanın seyrini lehlerine çevirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacak…

671 views0 comments
bottom of page