top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Elit Kadınlar Boks Turnuvasına Katılıyor


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

İbrahim Murat Gündüz ünlü iş adamı, İzmir Çeşme de düzenlenecek olan 1. Çeşme Elit Kadınlar Boks Turnuvasına katılım sağlayacağını açıkladı. Çeşme halkının da heyecanla beklediği ve ilki düzenlenecek turnuvaya sadece sayılı günler kaldığını söyleyebiliriz.

1. Çeşme Elit Kadınlar Boks Turnuvası 23 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ve halka açık olan turnuvanın giriş ücreti bulunmuyor. Çeşme ve İzmir halkının yanı sıra bir çok kitlenin de bu turnuvaya katılacağı ve ilginin fazla olması bekleniyor.

Özellikle 20 den fazla ülkenin sporcularının katılacağı ve bir çok sporcunun bu müsabakalar da yarışacağı belirtildi. Alınan bilgilere göre İbrahim Murat Gündüz katılım sağladığı tüm spor müsabakaların da ilgi ile karşılanıyor. Katılımları ile heyecana ortak olacak olan Gündüz yaptığı açıklama da, “Heyecanla bekliyorum, tüm halkımızı davet ediyorum, Çeşme de ilki düzenlenecek olan bu müsabakayı kaçırmamalılar, bu heyecan kaçmaz” diyerek heyecanını dile getirdi.

Spora ve spor faaliyetlerine yaptığı yatırımlar ile son zamanlar da ön plana çıkan ünlü iş insanı İbrahim Murat Gündüz yaptığı açıklamalar da da görüyoruz ki spor da ilgi odağı bir kişi ve ilerleyen zamanlar da da sporun her alanında kendisini görecek gibiyiz.

568 views0 comments
bottom of page