top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’den Tarık Sayın’a büyük jest


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Adana’lı ünlü girişimci İbrahim Murat Gündüz Türkiye’nin dört bir yanında inşaat, emlak, avm işletmeciliği gibi konularda faliyet gösteren Novada Şirketler Grubu’nun Sports Tv ekranlarında yayınlanan İstanbul Ataşehir’de Tarık Sayın’ın düzenlediği ‘Golden Gloves Awards’ ödül gecesi organizasyonunun ana sponsoru olmasını sağladı.

Novada Şirketler Grubunun yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü olan Erkan Çelik ile dostluğu herkesce bilinen İbrahim Murat Gündüz hayır ve yardım konularında yarıştığı dostundan ‘golden gloves awards’ ödül gecesinin ana sponsoru olmasını rica etti.

Dostu İbrahim Murat Gündüz’ün ricasını kırmayan Erkan Çelik hemen Novada Şirketler Grubunun Finans Ceo’su Onur Yalın’dan ‘golden gloves awards’ organizasyonu için gereken maddi desteği vermesini rica etti.

Bu tür organizayonlara destek olmayı prensip haline getirmiş hayırsever iş insanları İbrahim Murat Gündüz ve Erkan Çelik ünlü sunucu Tarık Sayın’ın mimarı olduğu Türkiye’de ilk defa düzenlenen fight sporları ile ilgili yapılan bu organizasyonun ana sponsoru olarak organizasyonun gerçekleşmesine katkıda bulundular.

Duygu dolu anlar yaşayan Tarık Sayın en başta ibrahim Murat gündüz’e, Erkan Çelik’e ve Onur Yalın’a kendisine verdikleri destekten dolayı minnettar olduğunu söyledi.

Demokrat Parti İzmir Narlıdere İlçe Başkanlığı görevinide sürdüren Novada Şirketler Grubunun yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Erkan Çelik yakın dostu olan İbrahim Murat Gündüz ile birlikte özellikle Tarık Sayın tarafından düzenlenecek her organizasyona maddi manevi destek vermeye devam edecekleri konusunda söz verdiler.

Novada Şirketler Grubunun Finans Ceo’su Onur Yalın ise ‘golden gloves awards’ organizasyonu için gereken maddi desteği vererek Türk Sporuna katkıda bulundukları için büyük bir mutluluk duyduklarinı belirtti.

Tecrübeli siyasetçi Erkan Çelik bu anlamlı gecede Spora en çok destek veren ceo ödülünü alırken sporsever işadamı Adanalı girişimci İbrahim Murat Gündüz ise Türkiye adına yılın spor elçisi ödülünü almaya layık görüldü.

1,866 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page