top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’den Mili Takım Antrenörü Şahin Eroğlu’na Teşekkür


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Ülkemizde sporcu yetiştirme fabrikasının öncülerinden birisi olan Kick Box ve Muay Thai milli takım antrenörü Şahin Eroğlu’na başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz’den anlamlı ziyaret. Ülkemizde düzenlenecek olan Open Turkish Dünya Kupasına katılacak olan Ali Göktürk Benli’ni çalıştıracak olan Şahin Eroğlu şimdiden Göktürk’ün favori olacağını belirtti.

Ankara’da Göktürk ile çalışmalara başlayan Şahin Eroğlu’na geçtiğimiz günlerde anlamlı bir ziyaret düzenlendi. Başarılı iş insanı daima Türk sporuna ve sporcusuna katkıları ile bilinen ve bu alanda yapmış olduğu yatırımları ile dikkat çeken İbrahim Murat Gündüz Şahin Eroğlu’nu ziyaret etti. Turnuva hakkında görüşmeler yapan ikili daha sonra kameralara poz verdi.

Göktürk Turnuvanın Favorisi

Uzun yıllardır Kick Box ve Muay Thai milli takımı antrenörlüğü yapan ve bu alanda birden fazla sporcu yetiştiren Şahin Eroğlu, Göktürk’ü de turnuvanın favorisi olacağını açıkladı. Çalışmalara büyük bir özveri ile devam eden ve Göktürk’ün de bunun karşılığını verdiğini söyleyen başarılı antrenör her sporcumuzun turnuvanın bir numaralı ismi yapacağız dedi.

Dünya Kupasında dövüşecek olan Ali Göktürk Benli Ankara’da Kick Box ve Muay Thai milli takımı antrenörü Şahin Eroğlu ile çalışmalara başladı. Çalışmalar sonrasında ise 17-21 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan 8. Turkish Open Dünya Kupası’na katılacak. Turnuvada rakipleri henüz belli olmasa da turnuvanın bir numarası olacağı kesin.

8. Turkish Open Dünya Kupası İstanbul

Uluslararası alanda düzenlenecek turnuva İstanbul’da düzenlenecek. Dünyadan birçok kick boxcunun dövüşeceği turnuvada Türkiye’den de belli başlı isimler katılacak.

Bu isimlerden birisi de son zamanlarda iyi bir performans sergileyen ve nakavtları ile adını duyuran başarılı isim Ali Göktürk Benli. Başarılı genç sporcu şimdiden rakip tanımaz izlenimini vermeye devam ediyor.

Ankara’da Kick Box ve Muay Thai milli takımı antrenörü Şahin Eroğlu ile çalışmalara başlayan başarılı isim yakın zamanda gerçekleştirilecek olan turnuvaya en iyi şekilde hazırlanmaya devam ediyor.

Ankara’da kampa giren Göktürk’ü ziyaret eden destekçisi ve abisi İbrahim Murat Gündüz birden çok genç ismi eğiten şampiyon fabrikası lakaplı Şahin Eroğlu’na destek ve yardımları için teşekkür etti.

bottom of page