top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’den Örnek Davranış


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Başarılı iş adamı Adanalı iş adamı İbrahim Murat Gündüz’den herkese örnek olacak davranış. Hayvanlara eziyetin devam ettiği günümüzde İbrahim Murat Gündüz gibi değerli bir ismin bu şekilde bir davranışa karşılık köpeği ile kameralara poz verdi. Hayvanların dilsiz varlıkları olduğunu ve söylemek istediklerini söylemediğini belirten Gündüz herkesin bu konuda duyarlı olmaları gerektiğini anlattı.

Yediden yetmişe herkesin hayvan sevgisine sahip olması gerektiği bununla beraber hayvanları korumanın öneminden bahseden İbrahim Murat Gündüz hayvanlara eziyet etmenin alçaklık olduğunu aktardı. Çok eskiden bu yana gelen ve Osmanlı toplumundan günümüze kadar ulaşan hayvan sevgisini hissettirmek başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz açısından çok önemli.

Hayvan Sevgisini Aşılamak için Elimizden Geleni Yapacağız

Osmanlı toplumundan gelen bir adet olan ve hayvan sevgisinin en derin hissedildiği kültürümüzde hayvan sevgisini aşılamak açısından ellerinden yapacaklarını açıkladı. Son zamanlarda yaşanan hayvanlara eziyetin bitmemesi aynı zamanda Twitter’da düzenlenen “KöpeklerToplatılsın” kampanyası üzerine hayvan sevgisinin azaldığını açıkladı. Hayvanlar lehine düzenlenen bu kampanyaya karşılık İbrahim Murat Gündüz küçük bir köpek ile kameralara poz verdi. Bunun yanı sıra daha önce de hayvan sevgisini çokça yansıtan İbrahim Murat Gündüz aynı zamanda hayvan sevgisinin yediden yetmişe herkes tarafından hissettirilmesi gerektiğini açıkladı. Hayvanlara karşı en doğru uygulamayı harekete geçireceklerini açıklayan Gündüz insanların hayvan sevgisine sahip olması için kampanyalar düzenleyecek.

783 views0 comments
bottom of page