top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Dünya Çapında Bir Organizasyon Düzenleyen Kürşat Şahin’e Teşekkür Etti

Afetten kendisi ve ailesi de oldukça etkilenen ünlü organizatör Kürşat Şahin, Maslak Ayazağa'da bulunan Volkswagen Arena'da 20 Haziran 2023 tarihinde gelirinin tamamı depremzedelere bağışlanacak olan müthiş bir organizasyona imza atıyor.


2023 Kahramanmaraş depremi olarak adlandırılan, 6 Şubat 2023'te dokuz saat arayla meydana gelen, merkez üsleri sırasıyla Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Ekinözü ilçeleri olan iki deprem sonucunda en az 50 bin 783 kişinin yaşamını yitirmiş, 122 binden fazla kişi ise yaralanmıştı. Bu afetten kendisi ve ailesi de oldukça etkilenen ünlü organizatör Kürşat Şahin, Maslak Ayazağa'da bulunan Volkswagen Arena'da 20 Haziran 2023 tarihinde gelirinin tamamı depremzedelere bağışlanacak olan müthiş bir organizasyona imza atıyor.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Türk sporuna ve sporcusuna verdiği destekler ve ünlü Mma dövüşçüsü Liana Jojua’yı himayesi altına alması ile adını sıkça duyduğumuz Adana’lı ve başarılı girişimci İbrahim Murat Gündüz bu anlamlı geceyi düzenleyen ve herkese örnek olan ünlü organizatör Kürşat Şahin’e teşekkür etti.


Türkiye dahil olmak üzere 120 ülkede canlı yayınlanacak bu müthiş organizasyonda ünlü organizatör Kürşat Şahin Kick Boks alanında dünya şampiyonu olmuş ve dünyanın önde gelen sporcularını depremzedeler için ringe çıkartıyor.muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com


Organizasyonun tüm gelirinin Kürşat Şahin tarafından depremzedelere bağışlanacak olmasından dolayı kendisine teşekkür eden sporsever iş insanı İbrahim Murat Gündüz, “Kürşat Şahin, Türk Sporuna tarihi bir katkıda bulunurken aynı zamanda depremzedelere yardımcı olduğu için kendisi ile gurur duyuyoruz” dedi.


2023 yılı ocak ayında Tarık Sayın tarafından düzenlenen Golden Gloves Awards etkinliğinde yılın spor elçisi ödülünü alan İbrahim Murat Gündüz söz konusu etkinliğe dünyaca ünlü Gürcü Mma dövüşçüsü Liana Lojua ve Roman Dolidze’yi getirmesi birçok kişinin dikkatini çekmiş ve bu olay günlerce konuşulmuştu.


Liana Jojua, başarılı sporcu ödülünü almaya Türk sporuna ve sporcusuna verdiği destek ile tanınan İbrahim Murat Gündüz ile beraber çıkmışı.


20 haziran 2023 tarihinde düzenlenecek organizasyonda en merak edilen mücadelenin şüphesiz Ali Göktürk Benli ve Ali Reza Ghanbari arasında gerçekleşeceğini ifade eden İbrahim Murat Gündüz sporcusu için “Göktürk rakibine acımayacak” ifadesini kullandı.


Bilindiği üzere Ali Göktürk Benli bu sene

Türkiye Kickboks Şampiyonasında kendisini yenilmez ilan eden ezeli rakibi Milli kickboksçu Ali Kelat’ı hezimete uğratmış, daha sonra ise Dünya Şampiyonasında eşleştiği ezeli rakibini 3-0 lik ezici bir skorla ikinci defa mağlup ederek 8. Kez dünya kickboks şampiyonu olmayı başarmıştı.


#muratgunduzofficial.com

1 view0 comments
bottom of page