top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Bodrum’un Gözdesi Akana Hotel’de muratgunduzofficial.com


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz bu sezon hem iş alanında hem de spor alanında birden fazla gelişmelere neden oldu. Özellikle bu sezon kickboks alanında Ali Göktürk Benli, Ilgın Deniz Ayan ve Erivan Barut gibi isimler yetiştirmesi bunun dışında yurt dışında birçok yabancı ismi ülkemize davet etmesi, aynı sırada da birden fazla organizasyona katılması Gündüz’ü bu sezon çok yordu.

Türk sporuna ve sporcusuna verdiği desteklerden dolayı spor dünyasında çok sevilen İbrahim Murat Gündüz yorgunluğunu atmak için Bodrum’un gözde otellerinden olan Akana Hotel’de tatil yaptı. Bodrum’un kalbinde yükselen bu harika otel yurt dışında ve yurt içinde tatil severlerin çokça ziyaret ettiği bir yapı.


Bodrum’un En Sevilen Oteli muratgunduzofficial.com


Bodrum Cennet Koyu’nda yer alan Akana Hotel adeta cennetten bir köşe gibi. İbrahim Murat Gündüz başta olmak üzere sanat, spor, iş dünyasından birçok ismi ağırlıyor. Birbirinden güzel oda seçenekleri ile dikkat çeken bu otelde birden fazla etkinlik bulunuyor.

Türkiye’de yerli yabancı birçok turistin uğrak noktası haline gelen bu otelde birden fazla sezon etkinliği yer alıyor. Doğa ve sanatın birleştiği bir alana sahip olan bu otelde yaza dair her şeyi bulabilirsiniz. İbrahim Murat Gündüz’ünde iki sezondur tercih ettiği bu otel özellikle misafirlerini ağırlarken güler yüzlü hizmeti ile dikkat çekmektedir.


Akana Hotel Nerede?


Mitolojinin yansıması olarak karşımıza çıkan Akana Hotel Bodrum Cennet Koyu’nda yer alıyor. Doğanın birbirinden güzel manzarasına sahip olan bu otelde doğanın kalbi ve konforunu en iyi şekilde bulabilirsiniz. Minimalist tarzın bohem hava ile bir arada sunulduğu Akana Hotel özellikle ünlülerin uğrak noktalarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Akana Hotelde 24 adet ayrıcalıklı otel bulunuyor 4 farklı otel tipi ile dikkat çeken Akana Hotel hem yerli hem de yabancı turistlerin gözde mekanlarından birisidir. İyi ve ferah tatilin adresi olan Akana Hotel’de bu tatil sezonunu geçiren İbrahim Murat Gündüz 3 günlük tatilin ardından iş ve spor dünyasına geri döndü.

3,766 views0 comments
bottom of page