top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “Başarının Sırrı Çok Çalışmak”

Ülkemizde spora ve sporcuya verdiği desteklerle adını sıkça duyduğumuz sporsever iş insanı İbrahim Murat Gündüz gerek iş insanlarına gerekse spor adamlarına örnek olmaya devam ediyor.



muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

İbrahim Murat Gündüz “Başarının Sırrı Çok Çalışmak”

Ülkemizde spora ve sporcuya verdiği desteklerle adını sıkça duyduğumuz sporsever iş insanı İbrahim Murat Gündüz gerek iş insanlarına gerekse spor adamlarına örnek olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen 8. Open Dünya Kickboks Turnuvası’na destek verdiği ve kardeşim dediği Ali Göktürk Benli ile Türkiye Muaythai Milli Takımı Teknik direktörü yakın dostu olan Şahin Eroğlu’nu Ankara’dan İstanbul’a yolcu etmişti. Başarı dileklerini sunan ve bu yolda daima yanlarında olduğunu dile getiren İbrahim Murat Gündüz’ün bu davranışı dikkatleri üzerine çekmesini sağlamıştı.

Tüm iş adamlarının spora ve sporcuya her zaman destek olması gerektiğini her fırsatta dile getiren Gündüz genç sporculara maddi ve manevi destek olmaya devam ediyor. Sporcu gençlerin çıktıkları bu yolda maddi ihtiyaçlarının gerekliliğini belirten başarılı iş adamı böylelikle iş dünyasında adını duyuran ve belli bir seviyeye gelmiş iş adamlarına da örnek olmaya devam ediyor.

Başarının Sırrı Çok Çalışmak

Spora verdiği desteğin yanı sıra iş dünyasında da kendinden sıklıkla söz ettiren hayırsever işadamı İbrahim Murat Gündüz başarılı olmanın sırrı çok çalışmak dedi. Her zaman çok çalışan ve kendini geliştirmeye gayret eden birisi olduğunu söyleyen Gündüz çevresindeki insanlara da bunu tavsiye ettiğini belirtti. Birden fazla iş alanında faliyet gösteren aynı zamanda da spora desteğe önem veren başarılı iş insanı spor dünyasının dikkat çeken isimleri ile de yakın arkadaş.

En başta Gürcistan’lı Mma dövüşçüsü Liana Jojua ve Ufc dövüşçüsü Roman Dolidze başta olmak üzere birçok sporcu ve antrenör ile yakın arkadaşlıklar kuran ve daima dostluk bağlarını güçlü tutmaya özen gösteren İbrahim Murat Gündüz geçtiğimiz yıl Türkiye Muay Thai Federasyonu Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmişti.

0 views0 comments
bottom of page