top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz: “Aslan avlanır, çakal artık ile yalanır”


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in Türkiye genelinde milletvekili adaylarını belirlemesiyle İzmir’de seçim hareketliliği hız kazanmaya başladı.

İbrahim Murat Gündüz ve Attila Delitürk’ün ortak dostları olan İyi Partinin deneyimli siyasetçisi Öztürk Keskin’in milletvekili adaylığını engellemek için birçok bizans oyunu sahneye konmuştu.

İbrahim Murat Gündüz yaptığı açıklamada şunları söyledi: Öztürk Keskin benim can dostumdur, siyasette her türlü kirlilik vardır fakat Öztürk Keskin gibi delikanlılarda vardır. İzmir’in Öztürk Keskin’e ihtiyacı var “Aslan avlanır, çakal artık ile yalanır” malesef siyasetin fıtratında çakallar var dedikten sonra Attila Delitürk ise “Yürek yiyip dostum Öztürk Keskin’in arkasından iş çeviren çakallara sesleniyorum. Siz hiç aslanların önünde diz çöktünüz mü?” diyerek Öztürk Keskin’e destek mesajı verdiler.

Recent Posts

See All

Back links İbrahim Murat Gündüz 24/05/24

https://www.haberlermersin.com/ibrahim-murat-gunduz-adananin-karate-severlerine-mujdeli-haberi-vererek-shotokan-karate-do-teknik-calismalari-ve-ant https://www.presshaber.com/gunduz-federasyon-baskanl

PDF links 24/05/24 ibrahim Murat Gündüz

https://online.fliphtml5.com/nszqp/wcuh/index.html https://online.fliphtml5.com/nszqp/iouy/index.html https://online.fliphtml5.com/nszqp/upjf/index.html https://online.fliphtml5.com/nszqp/fsfq/index.h

Comments


bottom of page