top of page
Search
  • Admin

muratgunduzofficial.com adanalı antrenör Hakan şahade’nin sporcusu Mehmet Ali Meriç’i tebrik etti


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com


20 Haziran 2023 tarihinde İstanbul Wolswogen Arena’da düzenlenen Loca Fight Club Organizasyonunda Türkiye muay thai federasyonu şube başkanı Hakan Şahade’nin sporcusu Mehmet Ali Meriç rakibini ezici bir şekilde mağlup etti. Loca’nın bu mücadelesi tüm kickboks severleri mutlu ederken başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz böylesine güçlü bir sporcu yetiştirdiği için Hakan Şahade’yi tebrik etti.

Kikcboks severlerin merakla beklediği Loca Fight Clup organizasyonu geçtiğimiz günlerde başladı. Organizasyonda birçok deneyimli ve deneyimsiz sporcu maça çıkarken kazananlara belli düzeyde ödüller verildi. Yıllardır muay thai alanında sporcu yetiştiren ve sporcular maddi manevi destek sağlayan İbrahim Murat Gündüz yakın dostlarından Adanalı Hakan Şahade’yi tebrik etti.

Organizasyon Büyük Mücadelelerle Başladı muratgunduzofficial.com

Loca Fight Club Organizasyonu büyük mücadelelerle başladı. Birçok genç ve deneyimli sporcunun katıldığı turnuvada dikkat çeken maçlar oldu. Birçok kickboks severin katıldığı turnuvada deneyimli ve deneyimsiz birçok sporcu yarışıyor. Son zamanlarda gösterdiği mücadele ile dikkatleri üzerine çeken İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu Ali Göktürk Benli’de 75 kiloda İranlı Ali Reza Gharab ile mücadele edecek.

Loca Fight Organizasyonunda İbrahim Murat Gündüz Damgası

Başarılı iş adamı sporcunun ve sporun daimi destekçisi İbrahim Murat Gündüz ve yakın dostları da yakından takip ediyor. Özellikle İbrahim Murat Gündüz’ün destek olduğu isimler arasında Ali Göktürk Benli yine kikcboks severler arasında en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor.

1,679 views1 comment
bottom of page