top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün Yatırımlarıyla Kick Boks Şampiyonları Parlıyor muratgunduzofficial.com


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Kick boks sporuna olan tutkusuyla bilinen iş adamı İbrahim Murat Gündüz, genç yetenekleri desteklemeye devam ediyor ve yatırımlarının karşılığını almaya başlıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Spor kulübünün antrenörü Şahin Eroğlu’nun öğrencileri, Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda büyük bir çıkış yaparak dikkatleri üzerlerine çekti. muratgunduzofficial.com


Melis Nazlıcan Talun, 52 kg k-1 branşında, Muhammed Miran Bayram, 57 kg k-1 branşında, Mehmet Zeki Kaya, 63,5 kg low kick branşında ve Yusuf Açık, +91 kg full contact branşında kendi kategorilerinde üstün performans sergileyerek şampiyon oldular. İbrahim Murat Gündüz, öğrencilerinin bu göz alıcı başarıları karşısında büyük bir memnuniyet duydu.


Gündüz’ün genç sporculara verdiği destek, onların fiziksel ve mental gelişimlerine önemli katkılarda bulunuyor. İbrahim Murat Gündüz, genç yeteneklerin potansiyellerini ortaya çıkarabilmeleri için sağladığı imkanlarla dikkat çekiyor. Genç sporcular, Gündüz’ün yatırımları sayesinde ulusal ve uluslararası müsabakalarda boy gösterebilecek yeteneklere dönüşüyor.


İbrahim Murat Gündüz, genç sporcuların uluslararası arenada da başarı elde etmeleri için gereken desteği sağlamaya devam edeceğini belirtiyor. Öğrencilerinin Portekiz’de gerçekleşecek olan Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını dile getiren Gündüz, onlara tam bir destek verdiğini vurguluyor.

İbrahim Murat Gündüz’ün kick boks sporuna olan ilgisi ve yatırımları, Türk sporunun gelişimine önemli katkılarda bulunuyor. Genç yeteneklerin gelecekteki başarılarına olan inancıyla önemli bir vizyon sergileyen Gündüz, Türk kick boksunun yükselmesi için çaba harcıyor.

10,162 views0 comments
bottom of page