top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün Yakın Dostu Milli Takım Antrenörü Oktay Çiçek, Yetiştirdiği Boksörler


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Sporsever iş insanı ve aynı zamanda spor yatırımcısı olan Adana’lı girişimci İbrahim Murat Gündüz, spor dünyasına olan tutkusu ve spora verdiği destekleri ile son zamanlarda dikkat çekiyor. Gündüz’ün dostu ve partneri olan Oktay Çiçek de Türk boksuna verdiği değerli katkılarla öne çıkıyor. Mesica 1925 isimli Spor Kulübü’nün Boks branşında elde ettiği ciddi başarılar, Gündüz’ün dostu Oktay Çiçek’in özverili çalışmalarının ve katkılarının sonucu olarak ön plana çıkıyor.

Milli antrenör Oktay Çiçek, Milli Takım Boks Antrenörü ve aynı zamanda İzmir Boks İl Temsilcisi olarak, Türk boksunun gelişimine katkı sağlamak adına önemli görevleri başarı ve büyük bir istek ile üstleniyor. Bilhassa Menderes Belediyesi Halk Eğitimi Merkezi ile ortaklaşa yapılan Boks kursu desteği sayesinde kulübün lisanslı boksörleri, Oktay Çiçek’in deneyimi ve liderliğinde başarıdan başarıya koşuyorlar.

Takım kaptanı milli boksör Esmanur Lök ve diğer klüp sporcuları Büşra Darıcı, Aysu Deniz, Sümeyye Sarı, Eda Alpat ve Türkiye ikincisi Elif Elden’in boks branşındaki başarıları, Oktay Çiçek’in özverileri ile kurulan Boks takımının başarılarının bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Adana’lı girişimci İbrahim Murat Gündüz’ün yakın dostu olan milli antrenör Oktay Çiçek, Türk boksuna olan katkıları ve başarıları ile herkese örnek olmaya devam ediyor. İbrahim Murat Gündüz ve Oktay Çiçek’in iş birliği ile genç boksörlerin yetişmesine ve Türk boksunun gelişimine önemli bir katkı sağlanıyor. Gündüz ve Çiçek’in spora olan tutku ve destekleri, Türk boksunun geleceğine umut ve güç katmaya devam ediyor.

bottom of page