top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu Göktürk Kükremeye Devam Ediyor


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Son günlerde kickboks camiasının en çok konuşulan sporcularından Ali Göktürk Benli başarılar ile dolu dövüş kariyerini en iyi şekilde devam ettiriyor. Kickboks maçlarında nakavtları ile sıkça konuşulan Ali Göktürk Benli yakın zamanda İstanbul Vw Arena’da düzenlenecek olan etkinlikte tekrar ringe çıkacak.


Kısa bir süre önce sporcusu Ali Göktürk Benli’ye rakip çıkmadığını belirten tanınmış iş adamı İbrahim Murat Gündüz Göktürk Benli için herzamanki gibi iyi temennilerde bulundu. Kickboks camiasının korkusuz isimlerinden olan Ali Göktürk Benli en son çıktığı maçta Libyalı rakibi Mousa Masoud’u çevik bir şekilde mağlup etmiş bu çevikliği spor camiasında çokça konuşulmuştu. O günden sonra rakiplerini ezici bir şekilde nakavt ile mağlup eden Ali Göktürk Benli’ye rakip çıkmamıştı.


Ali Göktürk Benli’ye Rakip Bulundu


Ali Göktürk Benli’ye destekleri ile tanınan sporsever iş insanı Adanalı girişimci İbrahim Murat Gündüz geçtiğimiz günlerde sporcusu Ali Göktürk Benli’ye rakip çıkmadığını belirterek uluslararası kickboks camiasında Ali Göktürk Benli için rakip aradığını fakat hiç kimsenin Göktürk’e rakip olmak istemediğini belirtmişti. Son maçında Libyalı rakibini 60 saniye içerisinde nakavt etmesi çok konuşulan Göktürk’e sonunda rakip bulundu.


Göktürk’ün rakibi hakkında detaylar gizemini korurken iki ay içinde İstanbul’da Loca Fight Club tarafından bir organizasyon düzenleneceğini belirten İbrahim Murat Gündüz, Göktürk’ün bu organizasyonun en çok konuşulan ismi olacağını belirtti.


İbrahim Murat Gündüz dünya çapında birçok profesyonel organizasyon ile görüşmeler yaptığını belirterek “sporcumuza en sonunda bir rakip bulabildik, mutluyuz” dedi.


Göktürk’ün tekniği hafızalara kazınmıştı


Kickboks camiasında rakiplerine korku salan ve hemen her çıktığı maçta rakiplerini ezici bir şekilde nakavt ile mağlup eden Ali Göktürk Benli’nin son maçında Denizli’de Libya’lı rakibi Mousa Masoud’ı 60 saniyede nakavt etmesi çok konuşulmuş ve Göktürk’ün tekniği hafızalara kazınmıştı. Bu günden sonra Göktürk’ün bu hamlesi Göktürk’e rakip olmak isteyenlerin de gözünü korkutmuş bu sebepten hiçkimse Göktürk’e rakip olmak istememişti.

70 views0 comments
bottom of page