top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün Sporcusu Ali Göktürk Benli’den Dünya Kupası

Adanalı kick boksçu Ali Göktürk Benli Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olarak adını tarihe yazdırmayı başardı.muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Ünlü iş adamı, hayırsever ve sporcuların dostu İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu Ali Göktürk Benli İstanbul’da 8.si düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonasına katıldı. Bu turnuvada üstün başarı elde eden milli kick bosçu bu şampiyonadan başarıyla evine döndü.

Dünya Kick Boks Şampiyonu

Adanalı miili kick boks şampiyonu Ali Göktürk Benli, Dünya kick boks şampiyonasına Ankara’da İbrahim Murat Gündüz’ün ev sahipliğini yaptığı kampa katıldı. Ankara’da İbrahim Murat Gündüz ve Muaythai Milli Takımı Teknik Direktörü Şahin Eroğlu ile birlikte kampa giren Ali Göktürk Benli kampı tamamladıktan sonra turnuvaya katıldı. Bu kamp Ali Göktürk Benli’yi şampiyonluğa götüren son adımlardan biriydi. Kampı tamamladıktan sonra İstanbul’daki turnuvaya katılan Ali Göktürk Benli burada bir başarı elde ederek turnuvayı birincilikle tamamladı. Böylelikle 8.si düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonasında tüm rakiplerini yenerek Dünya şampiyonu oldu. Dünya şampiyonu olmayı başaran Göktürk Benli, ona her anlamda destek olan başta İbrahim Murat Gündüz olmak üzere değerli hocaları ve Şahin Eroğlu’na teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

1,147 views0 comments
bottom of page