top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu Ali Göktürk Benli Dünya Kupası için hazır

Adanalı Milli Kickboksçu Ali Göktürk Benli, profesyonel kick boks camiasında uzun zamandır rakipsiz olan bir sporcu. Benli, 18 Mayıs’ta İstanbul’da dü...muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Adanalı Milli Kickboksçu Ali Göktürk Benli, profesyonel kick boks camiasında uzun zamandır rakipsiz olan bir sporcu. Benli, 18 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek olan Kick Boks Dünya Kupası'nda mücadele etnek için Ankara’da ağabeyi İbrahim Murat Gündüz ile gerçekleştirdiği kampı tamamlayarak Adana’ya döndü.


Tüm sporcular için çok önemli olan bu turnuvada alınacak puanlar, aynı sıklet ve kategoride en yüksek puanı alan sporcuların profesyonel kickboks kariyeri için oldukça önem taşıyor.


Başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz'ün sporcusu olan Ali Göktürk Benli, Muaythai Milli Takımı Teknik Direktörü Dünyaca ünlü Antrenör Şahin Eroğlu ile Ankara'da geçen hafta girdiği kampı tamamladı.

Ali Göktürk Benli’nin bu turnuvadaki alacağı başarı, Benli’nin Avrupa’da profesyonel kickboks yapabilmesi için önünü açabilir.

İbrahim Murat Gündüz çok değer verdiği sporcusu Göktürk Benli’nin kendi kilosunda bu turnuvadaki en favori sporcu olduğunu ve Göktürk’ü ringde izlemek için kickboks camiasının tanınmış bir çok önemli isminin yurtdışından İstanbul’a geleceğini belirtti.81 views0 comments
bottom of page