top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz'ün Kick Boks Yatırımları Meyvelerini Veriyor muratgunduzofficial.com

Türkiye'nin tanınmış iş adamı ve spor yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz, kick boks alanındaki yatırımlarının başarılarına tanık oluyor. Gündüz'ün desteklediği genç kick boksçular, son olarak Mardin'de düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda büyük bir çıkış yakaladı.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com


Türkiye'nin tanınmış iş adamı ve spor yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz, kick boks alanındaki yatırımlarının başarılarına tanık oluyor. Gündüz'ün desteklediği genç kick boksçular, son olarak Mardin'de düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda büyük bir çıkış yakaladı. Gündüz'ün yetenekli sporcularından Melis Nazlıcan Talun, 52 kg k-1 branşında gösterdiği etkileyici performansla şampiyon oldu. Aynı şekilde Muhammed Miran Bayram, 57 kg k-1 branşında, Mehmet Zeki Kaya, 63,5 kg low kick branşında ve Yusuf Açık, +91 kg full contact branşında kendi kategorilerinde birinci olarak önemli bir başarıya imza attılar muratgunduzofficial.com.


Bu başarıların ardından İbrahim Murat Gündüz'ün yönlendirmesiyle, genç yetenekler Portekiz'de düzenlenecek olan Kick Boks Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil etme hakkı kazandı. Gündüz, öğrencilerinin bu uluslararası platformda Türkiye bayrağını gururla taşıyacaklarına inanıyor ve onlara tam destek veriyor. İbrahim Murat Gündüz, kick boks sporuna olan tutkusunu iş dünyasındaki başarısıyla birleştirerek genç sporcuların yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için çaba harcıyor. Kendisi, spor yatırımlarıyla gençlere destek vererek onları ulusal ve uluslararası müsabakalara hazırlamaya önem veriyor.


Genç kick boksçuların başarıları, İbrahim Murat Gündüz'ün vizyonunun ve çalışmalarının meyvelerini verdiğinin bir kanıtı olarak görülüyor. Gündüz, genç sporcuların gelecekteki başarılarının sadece başlangıç olduğuna inanıyor ve Türk kick boksunun daha da yükselmesi için çalışmalarına kararlılıkla devam ediyor.

bottom of page