top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün Kick Boks Yatırımları Genç Yetenekleri Dünya Şampiyonasına Taşıyor


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Kick boks dünyasının tanınmış iş adamı ve spor yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz, genç kick boksçuların yeteneklerini keşfetmeye ve desteklemeye devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Spor kulübünün antrenörü Şahin Eroğlu’nun öğrencileri, Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda gösterdikleri muhteşem performanslarla göz doldurdu.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Melis Nazlıcan Talun, 52 kg k-1 branşında birinci olarak altın madalyayı kazandı. Muhammed Miran Bayram, 57 kg k-1 branşında, Mehmet Zeki Kaya, 63,5 kg low kick branşında ve Yusuf Açık, +91 kg full contact branşında kendi kategorilerinde birincilik elde ederek önemli başarılar elde ettiler. İbrahim Murat Gündüz, genç sporcuların bu büyük başarılarını gururla karşıladı ve desteklerini sürdürdüğünü belirtti.

Gündüz’ün yatırımları ve mentorluğu sayesinde genç yetenekler, ulusal arenada gösterdikleri başarılarla sınırları zorluyor. Bu çarpıcı başarıların ardından İbrahim Murat Gündüz’ün öğrencileri, Portekiz’de düzenlenecek olan Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.


İbrahim Murat Gündüz, genç kick boksçulara olan inancını ve desteğini sürdürerek uluslararası platformda da başarı elde etmelerine destek olacaklarını belirtti. Öğrencilerinin Dünya Şampiyonası’nda en iyi performanslarını sergileyeceklerine inandığını dile getiren Gündüz, onlara gereken motivasyonu ve imkanları sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. İbrahim Murat Gündüz’ün kick boks sporuna olan tutkusu ve genç yeteneklere sağladığı yatırımlar, Türk kick boksunun geleceği için umut verici bir adım olarak değerlendiriliyor. Genç sporcuların bu büyük fırsatı en iyi şekilde değerlendireceklerine inanan Gündüz, onların başarılarıyla gurur duyacağını ve desteklerini sürdüreceğini vurguluyor.

5,389 views0 comments
bottom of page