top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün Kick Boks Tutkusu Genç Şampiyonları Cesaretlendiriyor


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

İş dünyasının başarılı isimlerinden İbrahim Murat Gündüz, kick boks sporuna olan tutkusunu genç sporcuları destekleyerek ortaya koyuyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Spor kulübünün deneyimli antrenörü Şahin Eroğlu'nun öğrencileri, Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda büyük bir çıkış yakaladı ve başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerlerine çekti.


Melis Nazlıcan Talun, 52 kg k-1 branşında birinci olarak altın madalya kazandı. Muhammed Miran Bayram, 57 kg k-1 branşında, Mehmet Zeki Kaya, 63,5 kg low kick branşında ve Yusuf Açık, +91 kg full contact branşında kendi kategorilerinde birincilik elde etti. İbrahim Murat Gündüz, genç sporcuların bu büyük başarılarını gururla karşıladı ve desteklerini sürdürdüğünü belirtti.

Gündüz, genç kick boksçulara olan inancını ve tutkusunu her fırsatta dile getiriyor. Sporcuların disiplin, azim ve cesaret gerektiren bu zorlu spor dalında başarılı olmaları için İbrahim Murat Gündüz, önemli bir mentor olarak rol alıyor. Onlara ilham veren ve destekleyen Gündüz, genç sporcuların potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor.


İbrahim Murat Gündüz’ün desteklediği genç yetenekler, sadece sportif başarılarıyla değil, karakter ve liderlik becerileriyle de ön plana çıkıyor. Gündüz, genç sporcuların hayatlarının her alanında başarılı olmaları için gerekli donanımı kazanmalarına yardımcı olacak kaynakları sağlıyor.

Bu başarıların ardından İbrahim Murat Gündüz, genç kick boksçuları gelecekteki müsabakalara hazırlamak için çalışmalarını hızlandırıyor. Sporcuların uluslararası arenada da ülkemizi gururla temsil etmeleri için gerekli imkanları sunan Gündüz, genç şampiyonların kariyerlerinin gelişimine katkıda bulunmayı sürdürecek.

7,599 views0 comments
bottom of page