top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün gururu “ Ali Göktürk Benli Kickboks Dünya Şampiyonu Oldu!”

Tanınmış iş insanı İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu olarak tanıdığımız Ali Göktürk Benli, kick boksta dünya’nın en iyilerini yenerek Dünya şampiyonu olmayı başardı. Uzun süredir kick boks camiasında rakipsiz olan Adanalı sporcu, 18 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen Kick Boks Dünya Kupasında rakiplerini adeta bozguna uğratarak dünya kupasının sahibi olmaya hak kazandı.muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

İbrahim Murat Gündüz’ün gururu “ Ali Göktürk Benli Kickboks Dünya Şampiyonu Oldu!”

Tanınmış iş insanı İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu olarak tanıdığımız Ali Göktürk Benli, kick boksta dünya’nın en iyilerini yenerek Dünya şampiyonu olmayı başardı. Uzun süredir kick boks camiasında rakipsiz olan Adanalı sporcu, 18 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen Kick Boks Dünya Kupasında rakiplerini adeta bozguna uğratarak dünya kupasının sahibi olmaya hak kazandı.

Adanalı milli kick sporcu Ali Göktürk Benli, kick boks camiasında başarılarıyla adından sıklıkla sözettiren genç bir sporcu olarak tanınmakta.

Uzun süredir kick boksta rakipsiz kalan genç yetenek, 18 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen Kick Boks Dünya Kupası turnuvalarına katıldı. Adanalı genç soorcu İstanbul’da düzenlenen dünya kupası yarışmalarına gitmeden evvel ise Ankara’da ağabeyi olarak gördüğü İbrahim Murat Gündüz’ün gerçekleştirdiği kampa katılarak Dünya şampiyonasına Milli Antrenör Şahin Eroğlu ile sıkı bir şekilde hazırlandı.muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Başarılı iş adamı ve sporcuların abisi olarak spor camiasında tanınan ve sevilen İbrahim Murat Gündüz’ ün sporcusu olarak bilinen namağlup sporcu, Türkiye Muaythai Milli Takımı Teknik Direktörü Şahin Eroğlu ile beraber Ankara’da kampa girmişlerdi. İbrahim Murat Gündüz’ün , Ali Göktürk Benli için düzenlediği bu kamp, Ali Göktürk Benli’nin Dünya şampiyonluğuna giden uzun yolculuğundaki son durak olmuştur. Ankara’daki kampı başarıyla tamamlayanAli Göktürk Benli, ardından İstanbul’da 8.’si düzenlenen Kick Boks Dünya Kupası’na katılmıştır. Ali Göktürk Benli bu turnuvada büyük bir başarı göstererek tüm rakiplerini farklı sonuçlarla yenmeyi başarmıştır. Benli, Dünya kupasını kaldırırken şampiyon olmasında emeği geçen İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu’na teşekkür etmeyi de unutmamıştır.

1,145 views0 comments
bottom of page