top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün Favorisi Melis Nazlıcan Talun muratgunduzofficial.com


Türk sporuna verdiği destekler ile öne çıkan başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz Antalya Kemer’de düzenlenecek olan organizasyonda sporcusu Melis Nazlıcan Talu’nun maçın favorileri arasında yer alacağını belirtti. Daha önce birçok yerli ve yabancı turnuvada kendi yaş kategorisinde öne çıkan isimlerden birisi olan Melis Nazlıcan Talu Antalya Kemer’de maça çıkacak.

5 Ağustos 2023 tarihinde Antalya Kemer’de başlayacak mücadele öncesi İbrahim Murat Gündüz ve Melis Nazlıcan Talun basınla bir araya geldi. Basına önemli açıklamalarda bulunan İbrahim Murat Gündüz “Öyle bir sinerji yakaladık ki hem de milli takım antrenörü Şahin Eroğlu hocamızla hem de Melis Nazlıcan Talun kızımızla” diyerek maçta favori ismin Melis Nazlıcan Talun olduğunu belirtti.


Bizim Yenilmek Gibi Bir Lüksümüz Yok”

Antalya Kemer’de gerçekleşecek dev boks organizasyonuna ülkemizden ve dünyadan birçok isim katılıyor. Bunlar arasında daha önceki turnuvalarda da birçok sporcusunu başarıya ulaştırmış İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu’nun yetiştirdiği isimlerde yer alıyor. Önceki turnuvalarda madalya ve kupa almış ve ülkemizin bayrağını göndere çekmiş Melis Nazlıcan Talun’da bunlardan birisi.

Turnuva öncesi Melis Nazlıcan Talun ile beraber açıklamalarda bulunan İbrahim Murat Gündüz “Bizim yenilmek gibi lüksümüz yok, ömür boyunca galibiyet olacak” dedi.

Melis Nazlıcan Talun’a güvenini her daim dile getiren İbrahim Murat Gündüz maçın sonucunun daha şimdiden belli olduğunu belirterek Melis Nazlıcan Talun’a başarılar diledi.


Çok Sıkı ve Ağır Bir Antrenman Dönemi Geçirdi

Birçok organizasyonda mücadele veren isimlerden birisi olan Melis Nazlıcan Talun, Şahin Eroğlu ile Ankara Ego Spor’da çalışmalara başladı. Burada yoğun tempoda ağır antrenmanlar yapan Melis Nazlıcan Talun uzun süren antrenmanların meyvesini alacak gibi duruyor.

Başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz ve Türkiye Muay Thai mili takım antrenörü aynı zamanda Egos Spor antrenörü Şahin Eroğlu’nun da Melis Nazlıcan Talun’un mücadelesi için Antalya Kemer’de burada Melis Nazlıcan Talun’a destek olacak ikili hem maçın gidişatını seyredecek hem de gelecek maçlar için önemli notlar alacak.


muratgunduzofficial.com | muratgunduzofficial | ibrahim murat gunduz | ibrahim murat gündüz

4,390 views0 comments
bottom of page