top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “Öztürk Keskin’e Vekillik Yolunda Büyük Destek”


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Milletvekili seçimlerine sayılı gün kaldı. Tüm ülkenin kaderine etki edecek olan bu önemli seçim de tanınmış siyasetçiler ön plana çıkıyor. Meral Akşener öncülüğünde İYİ Parti İzmir birinci bölgeden millet vekilliği için seçime girecek olan deneyimli siyasetçi Öztürk Keskin’e tüm ülkeden destekler sağlanırken, bir ses de Adana dan geldi. Ünlü hayırsever ve iş insanı İbrahim Murat Gündüz, can dostu arkadaşı Öztürk Keskin’e desteğini açıkladı. Gündüz, “Sonu nereye varacaksa oraya kadar yanındayız” sözleri ile desteğini belirtti.

Biliniyor ki İyi partinin en etkili olduğu bölgeler den olan 1. Bölge de aday olan Öztürk Keskin için büyük destekler geliyor. Aldığımız habere göre, halkın nabzını tutacak ve bu nabzı meclis de hissettirecek Öztürk Keskin için destekler çığ gibi büyümeye başladı.muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Gündüz’ün, en büyük destekçilerinden biri olduğunu ve bu desteğini bir ilelebet devam edeceğini belirten iş insanı, İzmir halkının desteklerini esirgememelerini istedi. Milletvekili adayı Öztürk Keskin’i destekleyen iş insanı “Keskin’i Asil milletimizin vekili yapacağız” dedi.

Bunun yanı sıra İzmir İYİ Parti milletvekilliği için yarışacak diğer adayların isimleri şu şekilde: Müsavat Dervişoğlu, Ümit Özlale, Öztürk Keskin, Ülkü Doğan, Ali Topçu, Figen Yıldırım, Lütfi İlteriş Öney, İsmail Aybars Aksoy, Aslan Sezgin, Gizem Albaş, Kaan Altındağ, Murat Çakar, Hasan Yıldız, Gülşah Sakar olarak açıklandı.muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Öztürk keskin sevecen bir aile babası, sevecenliği ve büyük gönüllülüğü ile hem sevenlerine hem de faydası olacağı apaçık. Hayırseverliği ile ön plana çıkan aday, milletin sesi olmaya aday olduğunu belirtiyor ve oldukça da cesur ve milletçi kişiliği ile ön plana çıktığını belirtmekte fayda var.

Son olarak iş insanı İbrahim Murat Gündüz, “ Allah’ın izniyle Öztürk Keskin hak ettiği makama gelecektir, kendisi yüce Meclisimize girecek ve milletimizin vekili olacaktır, bu konuda hiçbir şüphem yok” diyerek Öztürk Keskin’e olan güvenini tekrarladı.

1,111 views0 comments
bottom of page