top of page
Search
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz: “Öztürk Keskin, can dostumdur”

Adanalı iş insanı İbrahim Murat Gündüz, İyi Parti İzmir milletvekili adayı Öztürk Keskin’e sonuna kadar destek vereceğini açıkladı.


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Türk sporu ve sporcusundan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Adanalı girişimci İbrahim Murat Gündüz , İyi Parti İzmir 1. Bölgeden milletvekilliği adaylığını açıklayan yakın dostu Öztürk Keskin’e desteğini açıkladı. Adanalı girişimci sporsever iş insanı İbrahim Murat Gündüz “Adaletse herkese adalet, eşitlikse herkese eşitlik” sözleri ile başkanlığa adaylığını koyan Keskin’e sonuna kadar güvendiğini belirtti.

Daima doğrudan ve haklıdan yana bir duruşu olan, bu duruşunu da her zaman dile getiren İbrahim Murat Gündüz, çıktığı yolda Öztürk Keskin’e her konuda yardımcı olacağını, Keskin’in bu hedefe ulaşması için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti.


Öztürk Keskin’i Milletimizin Vekili Yapacağız

İYİ Parti İzmir 1. bölgeden milletvekilliği için seçime girecek olan Öztürk Keskin’e tüm Türkiye’den olduğu gibi Adana’dan da destek geldi. Tanınmış iş insanı İbrahim Murat Gündüz “Sonuna kadar yanındayız” diyerek İzmir’de milletvekilliği için yarışan Öztürk Keskin’e sınırsız destek vereceğini açıkladı. Can dostum dediği Öztürk Keskin için İzmirlilerden destek isteyen İbrahim Murat Gündüz “Öztürk Keskin’i milletimizin vekili yapacağız” dedi.


Öztürk Keskin Hayırseverliği ile Öne Çıkıyordu

Öztürk Keskin İYİ Parti 1. bölge milletvekili adaylığında kesinleşen listeye göre 1. bölge 1. sırada yer alan İyi Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, 2. bölge 1. sırada ise İYİ Parti İzmir eski İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ile aynı bölgede yarışa girecek.

İyi Parti İzmir milletvekilliği için mücadele edecek olan Öztürk Keskin’e milliyetçi kişiliği ile tanınan Adanalı hayırsever iş insanı İbrahim Murat Gündüz sonuna kadar destek vereceğini açıkladı.


İbrahim Murat Gündüz, Öztürk Keskin için “can dostum, yol ve dava arkadaşım” demişti. Bunun sonuna kadar devam edeceğini belirten İbrahim Murat Gündüz, İzmirlilerden Öztürk Keskin için destek istedi. Öztürk Keskin’in ismini İbrahim Murat Gündüz ve Oktay Çiçek’in de yer aldığı Ukrayna Bayan Boks Takımı yaptığı yardımlar ile duyurmuştu.

2 views0 comments
bottom of page