top of page
  • Admin

İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz’den Türk Sporu Ve Sporcusuna Örnek Olacak Destek

Türk sporuna ve sporcusuna verdiği maddi ve manevi destekler ile iş dünyasında her zaman örnek gösterilen iş insanı İbrahim Murat Gündüz, Türk sporuna ve Türk sporcusuna katkılarıyla örnek olmaya devam ediyor…!


muratgunduzofficial.com

Mütevazi yaşamı ile ve ürettiği sosyal sorumluluk projeleri ile yakından tanıdığımız ve ayrıca Türk sporuna katkılarından dolayı sürekli iş dünyasında örnek gösterilen İbrahim Murat Gündüz, Türk sporuna ve Türk sporcusuna desteklerine devam ediyor.

İbrahim Murat Gündüz kısa süre önce 8. Open Kickboks Turkish Dünya Kupası’nda mücadele eden egospor’un sporcularına destek vermişti. Sporcuları kendi kardeşi olarak gördüğünü her fırsatta ifade İbrahim Murat Gündüz, müsabık sporcuları Ankara’dan İstanbul’a yolcu etmişti.

Sporculara başarı temennilerini her fırsatta ileten iş insanı İbrahim Murat Gündüz, Türk sporu ve sporcusuna verdiği destekler ile iş dünyasında örnek iş insanı olarak gösteriliyor.

İbrahim Murat Gündüz bilhassa genç sporcuların yetiştirilmeleri konusunda verdiği destekler ile Türk sporcusuna büyük katkılar sağlıyor.


TÜRK SPORUNA VE SPORCUSUNA TAM DESTEK!


Türk sporunun gelişerek ilerlemesi ve genç sporcuların yetiştirilmesi konusunda büyük destekler veren İbrahim Murat Gündüz, özellikle gelişmekte olan kickboks, boks ve muaythai gibi mücadele spor dallarına destekleri ile tanınıyor. İbrahim Murat Gündüz verdiği maddi desteğin yanı sıra maddiyattan çok daha önemli olan manevi desteğini de sporculardan hiçbir zaman esirgemiyor.

Gündüz başarılı ve gelecek vaadeden yetenekli genç sporcuların desteklenerek gelişmekte olan mücadele sporlarında Türk sporcularının adının duyulması gerektiğinin altını çiziyor.

İbrahim Murat Gündüz bu konuda bugüne kadar sayısız desteği ile iş dünyasına da örnek olmaya devam ediyor.


MÜCADELE SPORLARINA BÜYÜK KATKI!


Türk sporcularına verdiği desteğin yanı sıra birçok milli takım antrenörü ile de samimi dostluklar kuran iş insanı İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Muay Thai Federasyonu Profesyonel Şube Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunmuştu. İbrahim Murat Gündüz, maddi ve manevi olarak Türk sporu ve sporcusuna desteklerine aralıksız devam edeceğinin de altını çizdi.

bottom of page