top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz, “Yaptıklarımdan hiçbir zaman pişmanlık duymadım, zihnim hâlâ gerçekleştiremedi

İbrahim Murat Gündüz, “Yaptıklarımdan hiçbir zaman pişmanlık duymadım, zihnim hâlâ gerçekleştiremediklerimde” ifadesiyle kararlı tavrını ortaya koyduPortekiz’de yapılacak olan Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Portekiz’e uçakla seyah eden Türkiye Kick Boks Milli Takımı için Gündüz, “Milli sporcularımızın ringdeki mücadeleleriyle ülkemizi layıkıyla temsil edeceklerine yürekten inanıyorum” dedi ve sporculara başarılar diledi.

Gündüz, “Sporcularımızın en büyük destek kaynağı motivasyondur” diyerek, tüm vatandaşları milli takıma destek olmaya çağırdı. Sporcuların hem moral desteğine hem de dualara ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

Ayrıca, Türkiye Kick Boksasyonu Başkanı Salim Kayıcı’ya muhalefetiyle bilinen Gündüz, sporcuların Portekiz’e otobüs yerine uçakla seyahat etmesi için başlattığı sosyal kampanyanın başarılı olduğunu ve bu başarıdan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Fakat bu süreçte Kayıcı tarafından tehdit ve hakaret suçlamalarıyla savcılığa şikayet edildiğini söyledi. Gündüz, “Yaptıklarımın arkasındayım, çünkü her şey sporcularımız ve ülkemiz için” dedi ve eylemleriyle hiçbir pişmanlık hissetmediğini ekledi.


0 views0 comments
bottom of page