top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz, ‘’Yılın Spor Teşvik ve Yatırımcısı’’ ödülüne layık gösterildi.

Spor ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla ödül töreni gerçekleştirildi! Yılın Spor Teşvik ve Yatırımcısı ödülü sahibini buldu: İbrahim Murat Gündüz’e büyük ödül!


muratgunduzofficial.com

Türk sporuna ve sporcusuna verdiği destekler ile tanınan ve iş hayatında da örnek olan başarılı İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz, Event Garden’da düzenlenen ödül töreninde büyük bir ödüle layık görüldü.

Spor ve iş dünyasının yakından tanıdığı birçok önemli ismin de yer aldığı ödül töreninde ‘’Yılın Spor Teşvik ve Yatırımcısı Ödülü’’ İbrahim Murat Gündüz’e verildi. Ödül töreninde konuşan Gündüz, önemli konulara değindi.

SPORUN TOPLUMA HİZMET POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ!

Event Garden’da düzenlenen ve çok sayıda spor ve iş dünyasında tanınan ismin yer aldığı ödül töreninde İbrahim Murat Gündüz Yılın Spor Teşvik ve Yatırımcısı ödülüne layık görüldü. Spora katkıları ile bilinen İbrahim Murat Gündüz, sporun sadece rekabet alanı olmadığını, aynı zamanda topluma hizmet etme potansiyeli olduğuna da dikkat çekti.

ÖDÜL TÖRENİNE SPOR VE İŞ DÜNYASINDAN İSİMLER KATILDI!

Ünlü sunucu Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı ödül törenine birçok ünlü isim katılım sağladı. Sporun toplum için önemine değinen İbrahim Murat Gündüz, sporun mükemmelliğin canlı örneklerini sunduğunu ifade etti. Demet Akalın’ın muhteşem sahne performansı ise ödül törenine damgasını vurdu.

bottom of page