top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “Yılın Spor Elçisisi” ödülünün sahibi oldu

Spor camiasının önde gelen isimlerinden İbrahim Murat Gündüz, alanındaki müstesna hizmetleri nedeniyle bir kez daha “Yılın Spor Elçisisi” ödülünün sahibi oldu.İstanbul’un gözde mekanlarından Neccla’da 21 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşen ve göz alıcı “Yılın Starları 2023 Türkiye” ödül töreninde, Enes Furkan Bilgiçli’nin organize ettiği ve sunduğu bu özel gecede ödülünü aldı. İbrahim Murat Gündüz, geceye ev sahipliği yapan Esin Yum ile birlikte, Ecem Gül, Pelin Suade ve Buse Ilgaz’ın kırmızı halı üzerinde sergiledikleri başarılı performansları ve yaptıkları samimi röportajlarla geceye damgasını vurdu.

Bu etkinlik sırasında, Esra Özmen, pop müziğinin sevilen sesi ve söz yazarı Lara, Tuğba Ekinci, Rabia Tunçbilek ve Kafadar gibi değerli sanatçılar sahne alarak izleyicilerden büyük beğeni topladılar ve kendi kategorilerinde ödüllendirilerek geceye müzikal bir ziyafet kattılar.

Etkinliğin organizatörü Enes Furkan Bilgiçli, bu etkileyici gecenin devamının geleceğinin müjdesini verirken, yeni etkinliğin tarihini de yakında açıklayacağını ifade etti. İş dünyasında spor yatırımları ile adından söz ettiren İbrahim Murat Gündüz, gecenin en prestijli ödülüne layık görülmenin kendisine verdiği mutluluğu ve bu ödülün gelecekteki başarılar için kendisine ilham kaynağı olacağını belirtti.

0 views0 comments
bottom of page