top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz ve Oğuz Ünal Kalafat’ın çabaları ile ortaya çıkan skandal

Bu kadar sapığı bir arada göremezsiniz

Kick Boks Federasyonu‘nun skandalları bitmek bilmiyor. Daha önce Federasyon başkanı hakkında çıkan skandal iddialar, fotoğraflar ve belgeler istifa etmeye yetmemiş ve bu durum kamuoyundan büyük tepki toplamıştı.

Şimdiyse Federasyon, ikinci bir skandalla sarsılıyor. Kick Boks Federasyonu’nun Profesyonel Şube Başkanı Erdin Aygün;

Milliyet Gazetesi’nin 26 Temmuz 1991 tarihli ve 15. sayfadaki habere göre, 13 yaşında bir çocuğa tecavüz suçundan dolayı tutuklanmış ve bu suçtan dolayı hapis cezasına çarptırılmış.

Spor ve sporculara olan desteğiyle tanınan İbrahim Murat Gündüz ve yakın arkadaşı, Pars Medya’nın sahibi Oğuz Ünal Kalafat‘ın yürüttüğü araştırmalar sonucunda bu durum ortaya çıkmış. Ortaya çıkan bu durum ailelere “Çocuğumuzu kimlere emanet ediyoruz?” sorusunu sordururken, habere göre tecavüze uğrayan 13 yaşındaki çocuk bu olayın ardından spora son vermiş.

Bu ikinci skandalın ardından Kick Boks Federasyonu Yönetimi hakkında soruların yöneldiği yer Gençlik ve Spor Bakanlığı oldu.


https://www.yenicagri.com/ibrahim-murat-gunduz-spor-camiasinda-adindan-soz-ettirmeye-devam-ediyor

https://www.nehaber24.com/ibrahim-murat-gunduz-ve-yakin-cevresi-bodrumda-zuma-restoraninda-bir-araya-geldi

https://www.yenidevir.com.tr/haber/16009676/ibrahim-murat-gunduzun-spor-yatirimiyla-desteklenen-milli-sporcu-melis-nazlican-talun-kick-boks-arenasinda-zirveye-dogru-yukseliyor

https://www.yenicagri.com/ibrahim-murat-gunduz-ve-rahim-abaseliyev-isbirligi-spor-dunyasina-yeni-bir-soluk-getiriyor

https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/14398072/ibrahim-murat-gunduz-sporcusuna-rakip-bulamiyor

0 views0 comments

Recent Posts

See All

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Boks Federasyonu’nun davetlisi olarak İzmir uluslararası boks etkinliklerine katıldı. İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Cumhuriyetinin yüzüncü yılı için İzmir İl Boks Temsilc

bottom of page