top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz ve Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın

İbrahim Murat Gündüz, toplumsal duyarlılığı ve milli konulardaki hassasiyeti ile tanınan bir milliyetçi iş insanıdır. Gündüz, Türkiye’nin milli değerlerine ve şehitlerine olan bağlılığı ile bilinir. Bu bağlamda, Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ı şehadetinin yedinci yılında rahmet ve minnetle anarak, onun anısını yaşatmanın önemini vurgulamıştır.

 

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın

 

Şenay Aybüke Yalçın, Batman’ın Kozluk ilçesinde görev yaparken 9 Haziran 2017 tarihinde terörist saldırı sonucu şehit edilmiştir. Eğitimci kimliği ve genç yaşta şehit düşmesi, onu toplum nezdinde özel bir yere taşımış ve anısını yaşatma sorumluluğunu artırmıştır.

 

İbrahim Murat Gündüz’ün Anma Mesajı

 

İbrahim Murat Gündüz, Şenay Aybüke Yalçın’ın şehadetinin yedinci yılında yaptığı açıklamada, onun anısını rahmet ve minnetle andığını belirtmiştir. Gündüz, Yalçın’ın Türkiye’nin aydınlık geleceğine olan katkılarını ve eğitimci kimliğini övmüş, onun anısını yaşatmanın herkesin görevi olduğunu dile getirmiştir.

 

Gündüz, toplumu hiçbir terör örgütünden korkmadan ve yılmadan Türk devletine hizmet etmeye davet etmiştir. Milli konulardaki hassasiyeti ile bilinen Gündüz, terörle mücadelede birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, şehitlerin anısını yaşatmanın ve onların bıraktığı mirası devam ettirmenin gerekliliğini ifade etmiştir.

 

İbrahim Murat Gündüz’ün Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ı anma mesajı, toplumda milli duyguları pekiştirmeyi ve şehitlerin anısını yaşatma sorumluluğunu hatırlatmayı amaçlamaktadır. Gündüz’ün bu çağrısı, terörle mücadelede moral ve motivasyon kaynağı olmayı hedeflemektedir.

 

 

 

1,169 views0 comments

Recent Posts

See All

PDF Links İbrahim Murat Gündüz

https://files.fm/i.muratgunduz1975/f/kbte87725y https://online.fliphtml5.com/nszqp/dcvb/index.html#p=1 https://online.fliphtml5.com/nszqp/akzc/index.html#p=1 https://online.fliphtml5.com/nszqp/aqjr/in

Video links İbrahim Murat Gündüz

https://www.slideserve.com/Murat20/hulyadurugunduz-jetski-in-dubai/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=publish+success#google_vignette https://www.slideserve.com/Murat20/hulyadurugu

댓글


bottom of page