top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “Sporculara Müjde”

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye'de haksızlıklara karşı dik duruşuyla tanınan bir hayırsever ve sporsever işadamıdır. Gündüz, sporsever kişiliğiyle bilinir ve sporun gelişimi, gençlerin spora teşviki konularında aktif olarak çalışmalar yürütmektedir.İbrahim Murat Gündüz, Türkiye'de haksızlıklara karşı dik duruşuyla tanınan bir hayırsever ve sporsever işadamıdır. Gündüz, sporsever kişiliğiyle bilinir ve sporun gelişimi, gençlerin spora teşviki konularında aktif olarak çalışmalar yürütmektedir.


Son olarak, Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun sporculardan talep ettiği katılım bedelini kaldırılmasını talep etmiş ve yapılan haksız uygulamaların önüne geçilmesini istemiştir. Gündüz'ün bu tutumu spor camiasında takdirle karşılanmış ve sporcuların haklarını savunan bir lider olarak görülmüştür.


Gündüz ayrıca, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın federasyonlardan Türkiye Şampiyonası'na katılım için ücret talep etmemeleri yönünde bir genelge yayınlamasını memnuniyetle karşılamıştır. Bu genelge, Gündüz'ün sporcular adına yürüttüğü çalışmaların etkisini göstermektedir ve sporcuların maddi zorluklarla karşılaşmadan spor yapabilmeleri için önemli bir adımdır.


1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page