top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz, Salim Kayıcı'yı ve başarı gösteren tüm milli takım sporcuları kutladı

Portekiz'de gerçekleşen ve dünya genelinden 70 ülkenin 2000'e yakın sporcusunun yarıştığı Kick Boks Büyükler Dünya Şampiyonası'nda, Türkiye Kick Boks Milli Takımı, 10 altın, 17 gümüş ve 14 bronz madalya kazanarak toplamda 41 madalya ile dünya şampiyonu olarak üstün bir başarı sergiledi. İbrahim Murat Gündüz, önceleri eleştirdiği Salim Kayıcı'nın bu ulvi başarısı karşısında takdirlerini sunarken, Türkiye'ye yaşattığı gurur için şükranlarını ifade etti. Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılında elde edilen bu tarihi başarı için sporculara, ailelerine, antrenörlere ve destekçilere teşekkürlerini iletti.Aynı zamanda İzmir'in yetiştirdiği başarılı antrenörlerden Berkan Günerli'ye övgülerini sunan Gündüz, Günerli'nin tarihi zaferdeki katkılarının büyüklüğüne vurgu yaptı. Günerli'nin teknik bilgi birikimi, antrenörlük becerileri ve motivasyon yeteneği sayinde milli takım sporcularının performansını en yüksek seviyeye çıkardığını ve başarının mimarlarından biri olduğunu belirtti.


Çeşme, uluslararası boks etkinliklerine ev sahipliği yaparken, Türkiye Boks Federasyonu'nun davetlisi olarak İbrahim Murat Gündüz de etkinliğe katıldı. İzmir'e varışında, şehrin seçkin isimlerinin oluşturduğu bir grup tarafından sıcak bir karşılama aldı. Gündüz, kendisine gösterilen bu ilgi ve alakadan dolayı mutluluğunu ifade etti ve Çeşme'ye giderken onur konvoyunun bir parçası oldu. Boks turnuvadında kendisine takdim edilen onur plaketi için boks federasyonu yetkililerine minnettarlığını sundu.


İbrahim Murat Gündüz, İzmir girişinde kendisini karşılayan, "ahiretliğim" tabiriyle hitap ettiği Nazım Ersungur, Göktürk Ersungur, Seferihisar'ın Bitlis kökenli tanınmış isimleri Cüneyt Mede ve Özcan Mede, ayrıca İzmir'in önde gelen şahsiyetleri Baran Karakaş, Fikri Yılmaz ve Sadık Öztürk'e şükranlarını iletti. Bu buluşma, adeta İzmir’in namlı isimlerinin bir araya geldiği bir sahneyi andırıyordu.


Gündüz, "İzmir'e gelişimde beni karşılayan, can dostlarım Nazım ve Göktürk Ersungur, Bitlis kökenli Seferihisarlı arkadaşlarım Cüneyt ve Özcan Mede, ve İzmir'in saygın isimleri Baran Karakaş, Fikri Yılmaz, Sadık Öztürk; sizin şöhretiniz daim, dostluğumuz ebedi olsun," diyerek dostluk dolu bir açıklama yaptı.


21 Kasım 2023 tarihinde, Türk sporuna ve sporcusuna olan katkıları ve Türkiye'yi uluslararası alanda başarıyla temsil etmesinden ötürü, İbrahim Murat Gündüz'e "Yılın Spor Elçisi" ödülü verilmiştir.
1 view0 comments

Recent Posts

See All

PDF Links İbrahim Murat Gündüz

https://files.fm/i.muratgunduz1975/f/kbte87725y https://online.fliphtml5.com/nszqp/dcvb/index.html#p=1 https://online.fliphtml5.com/nszqp/akzc/index.html#p=1 https://online.fliphtml5.com/nszqp/aqjr/in

Video links İbrahim Murat Gündüz

https://www.slideserve.com/Murat20/hulyadurugunduz-jetski-in-dubai/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=publish+success#google_vignette https://www.slideserve.com/Murat20/hulyadurugu

Komentáře


bottom of page